Четвер, 25.02.2021, 10:41
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Шкільна бібліотека | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Категорії розділу
Події [345]
Початкова школа [98]
Методична робота [324]
МАН [59]
Олімпіади [101]
Конкурси [195]
Спорт [189]
Робота з батьками [17]
Школа оновлюється [32]
Профорієнтація [55]
Профілактична робота [117]
Учнівське самоврядування [18]
ЗНО, тестування, моніторинг [82]
Шкільна бібліотека [32]
Профспілка [10]
Пошук
Вхід на сайт
Календар
«  Лютий 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
Архів записів
Наше опитування
Оцените мой сайт
Всього відповідей: 1360
Статистика
Друзі сайту
Кам'янський ліцей №1 Кам'янської міської ради Черкаської області
Читайте новини про діяльність бібліотеки у блозі: http://kam1bibl.blogspot.com 

 

25 листопада 2010 р. обидві шкільні бібліотеки отримали вихід в Інтернет!

 
Вибір підручників 2018 рік Завантажити


Бібліотека – храм науки 
Бібліотека Кам'янської ЗОШ І-Ш ст. №1 вважається найбільшою книгозбір­нею серед шкільних бібліотек району, яка майже 100-відсотково забезпечує всіх учнів школи підручниками.
 
В бібліотеці для молодших учнів 25 років працює Ольга Михайлівна Ковале­нко, а в бібліотеці для старшокласників ось уже 35 років Галина Федорівна Мельник, які добре знають свою роботу і виконують її на совість. Вони намага­ються максимально задовольнити потре­би читачів, знаходять оптимальні форми роботи для виховання інформаційної культури школярів, допомагають учням у підготовці рефератів, творчих робіт.
 
У шкільних бібліотеках відкритий доступ до книж­кових фондів, що дає учням можливість почувати себе вільно, краще знати розміщення книг. Книжкові виста­вки "У світі казки чарівної", "Мова наша солов’їна". "Твоя країна - Україна". "Закон і ми". "Стежками рід­ного краю" та ін. - найбільш доступний для дітей ме­тод популяризації книги.
 
Шкільні бібліотеки завжди надають допомогу вчи­телям, класним керівникам, класоводам у підготовці та проведенні масових заходів (дитячі ранки, вечори, ви­ховні години, конкурси, предметні тижні).
 
Кожного навчального року у школі проводиться акція "Твоя сім'я - шкільній бібліотеці". Завдяки спо­нсорам та батькам бібліотека передплачує періодичні видання, які користуються великою популярністю се­ред учнів та вчителів. Дуже багато нових книг подаровано, придбано для бібліотеки райрадою, товарист­вом "Просвіта", батьками, учнями, депутатом обла­сної ради О.В.Вєтровим та за кошти від зданої ма­кулатури.
 
У 19 листопада 2008 року на базі Кам'янської ЗОШ №1 відбувся семінар бібліотекарів загальноосвітніх шкіл району. Роботу шкільної бібліотеки презентувала за­ступник директора з виховної роботи Ж.Ю.Клименко. Важливим у навчанні учнів є проведення бібліоте­чно-бібліографічних уроків. В 3-В класі урок на тему "Довідкова література" провела класовод Л.М.Марієнко і бібліотекар О.М.Коваленко з використанням інтерактивних технологій, мультимедійної дошки. Ознайомити учнів з основними словниками українсь­кої мови і навчити користуватися ними поставили собі за мету вчителька української мови та літератури О.С.Буряк і бібліотекар Г.Ф.Мельник. "Словники - наші друзі" - під такою назвою пройшов урок в 7-А класі, на якому була також використана мультимедійна дошка, з допомогою якої дітям демон­струвалися цікаві завдання.
   
Активно співпрацює бібліотека школи з район­ною бібліотекою для дорослих, яка допомагає в проведенні творчих заходів, бібліотечних уроків, в підборі літератури.
 
Приємно відзначити, що бібліотекарі Ольга Михайлівна і Галина Федорівна неодноразово ставали переможцями обласних конкурсів "Бібліотекар року", "Живи, книго!" і є людьми творчими, активними, постійно працюють над собою.

Наталія Олексенко,

методист районного відділу освіти

 
Газета «Трудова слава» №109
 від 23 грудня 2008 року
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Діти і книга
Хто читає, той перемагає
    Всеукраїнський конкурс дитячого читання «Найкращий читач України» вже вдруге успішно проходить як творче змагання серед учнів 6-7 класів загальноосвітніх закладів нашого району.
    Організаторами цього конкурсу є Міністерство освіти і науки України, громадська організація «Форум видавців» і Національна бібліотека України для дітей. Конкурс проводиться з метою заохочення дітей до систематичного читання задля постійного підвищення рівня особистого розвитку, вироблення у дітей навичок самостійної роботи з книгою, підвищення якості і ефективності процесу читання.
    Бажаючі взяти участь у конкурсі заповнювали анкети і впродовж всього часу вели читацькі щоденники.
    Минулого місяця 17 учасників конкурсу з 7 навчальних закладів зібралися на базі ра­йонної дитячої бібліоте­ки. Юні читачі, які стали переможцями шкільних конкурсів. передали членам журі для оціню­вання власноручно заповнені щоденники, розповідали про свою улюблену книжку, від­повідали на запитання вікторини.
    Всіх присутніх вразили виступи Дарини Мачуської з міської школи №1, Олександри Ратушної та Ірини Гнєдіної з Кам'янської школи №2, Аліни Швець з Ребедайлівської шко­ли та Анастасії Фучкіної і Поліни Кочкіної з Михайлівської школи-інтернату.
Готували учасників конкурсу шкільні бібліотекарі Н.Г.Браславська, О.І.Гандзюра, О.М.Коваленко, Г.Ф.Мельник, І.В.Пухир, В.П.Сліпченко, В.М.Тетьора та Т.О.Шкворець.
    У напруженій боротьбі право відстоювати честь району на обласних змаганнях юних читачів виборо­ли учениця 6-Б класу Кам'янської загальноосвітньої школи №1 Альона Ратушна та учень 7 класу Лебедівської загальноосвітньої школи Максим Руденко. По­бажаємо їм успіхів у подальших випробуваннях.
Наталія ОЛЕКСЕНКО,
методист районного методичного кабінету.
Газета ”Трудова слава” №19
від 5 березня 2010 року.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
Copyright MyCorp © 2021