Кам'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 - Наші досягнення
Середа, 07.12.2016, 18:16
Гість | RSS
| Наші досягнення | |
Події [261]
Початкова школа [82]
Методична робота [254]
МАН [52]
Олімпіади [77]
Конкурси [133]
Спорт [145]
Робота з батьками [17]
Школа оновлюється [27]
Профорієнтація [46]
Профілактична робота [63]
Учнівське самоврядування [13]
ЗНО, тестування, моніторинг [60]
Шкільна бібліотека [29]
Профспілка [10]
Оцените мой сайт
Всього відповідей: 1228
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вітаємо на сайті
Кам'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1
Кам'янської районної ради Черкаської області
Читайте про останні новини з життя школи на сторінці НОВИНИ, а про події у класних колективах - на КЛАСНИХ СТОРІНКАХ
Перемоги і здобутки учнів Кам'янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1
у 2013-2014 н.р.
Результати участі учнів школи у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (загальний список, переможці)
Результати участі учнів школи у ІІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад з базових дисциплін (переможці)
Спортивні досягнення 

у 2012-2013 н.р.
Результати участі учнів школи у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (загальний список, переможці)
Результати участі учнів школи у ІІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад з базових дисциплін (переможці)
 
 
 
2011-2012 н.р.
Голова обласної Ліги старшокласників – Чижик Катя
Номінант Всеукраїнського конкурсу «Гордість України – Гордієнко Анастасія
Перемоги ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт учнів – учнів-членів Малої академії наук України:
   Чижик Катя – І місце в секції МАН етнологія ІІ місце в секції МАН соціологія
   Григор'єва Валерія ІІІ місце в секції МАН валеологія
   Мошківський Василь – ІІІ місце в секції МАН психологія
   Онуфрієнко Олексій ІІІ місце в секції МАН матеріалознавство
Чижик Катерина – переможець ІІІ (всеукраїнського) етапу Всеукраїнського конкурсу–захисту науково-дослідницьких робіт учнів – учнів-членів Малої академії наук України
Обласний конкурс знавців права - Нечипорик Анастасія (11-Б) – переможець ІІІ етапу
Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч»:
   Левченко Юлія (3-В) - Бронзовий сертифікат, ІІІ місце по Україні.
   Волошин Віталій (7-Б) - Срібний сертифікат, ІІ місце по Україні.
Всеукраїнський конкурс з німецької мови «Орлятко»: Курганська Анна (8-А) - ІІ місце в обласному рейтингу.
Диплом-відзнака Ліги українських меценатів за підсумками 12 Міжнародного конкурсу з української мови ім.П.Яцика – Вінічук Таня
Перемога в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської олімпіади з педагогіки та психології – ІІІ місце Бондар Інна
Перемога в Третій обласній науково-краєзнавчій конференції «Залізнякові читання» - Кучеренко Маша.
Перемога на ІІ обласному форумі молодіжних ініціатив і проектів – ІІ місце Костильов Ярослав
Фіналіст обласного мистецького шоу "Рось шукає таланти” Конверцев Максим
Переможець Всеукраїнського фестивалю-конкурсу козацької пісні «Байда» - Конверцев Максим
Вихованці клубу спортивного танцю «Еліт-Данс" – переможці відкритого чемпіонату м.Черкаси: Зобов Олександр, Єрмаченко Анна - 1 місце в золотому фіналі Несененко Антон, Крохмаль Катерина - 2 місце в золотому фіналі Щекань Владислав, Сомик Анна - 2 місце в срібному фіналі
Перемоги учнів школи в чемпіонатах області та України - кікбоксери Леус Вадим і Щекань Анна
 
2010-2011 н.р.

Змагання

Місце

Відповідальний


Легкоатлетичне чотириборство

І

Батланов С.М.
Шляхтов В.М.
Футбол 9-11 кл

ІІІ

Дяченко О.М.
Шляхтов В.М.
Волейбол
дівчата
хлопці
 
І
І
 
Дяченко О.М.
Батланов С.М.
Баскетбол
дівчата
хлопці
 
І
І
Батланов С.М.
Шахи
Шашки
І
І
Шляхтов В.М.
Настільний теніс

І

Шляхтов В.М.

Шкіряний м'яч

І

Шляхтов В.М.
Нащадки козацької слави

І

Шляхтов В.М.
Загальнокомандне місце

І

 
2008-2009 навчальний рік
 
 Результати участі шкільних команд 
у першості району серед школярів 2008-2009 н.р.
 

Змагання

Час проведення

Місце

Відповідальний

Легкоатлетичний крос вересень

І

Дяченко О.М.

 

Шляхтов В.М.

Футбол 9-11 кл вересень

ІІ

Коцуренко С.В.

Легкоатлетичне чотириборство

жовтень

І

Батланов С.М.
 

Коцуренко С.В.

Шахи
Шашки
жовтень
ІІ
ІІ
Дяченко О.М.

 

Шляхтов В.М.

Волейбол
дівчата
хлопці
листопад

-

Шляхтов В.М.
Баскетбол
дівчата
хлопці
січень
  
І
І
Батланов С.М.

Легка атлетика

квітень  

Батланов С.М.

Дяченко О.М.

Коцуренко С.В.

Шляхтов В.М.

Спортивні ігри "Старти надій"

квітень  

Батланов С.М.

 

Коцуренко С.В.

Шкіряний м'яч

квітень  

Коцуренко С.В.

Загальнокомандне місце

   
  
 
 
 

 
2007-2008 навчальний рік  
 
Назва конкурсу
Учень, клас
Учитель
Обласна олімпіада, математика, ІІІ місце
Паніна Ксенія, 10-Г
Ходоровська С.І.
МАН, біологія, обласний тур, ІІ місце
Шамрай Юлія, 9-Б
Ноздренко Л.В.
МАН, українська мова, обласний тур, ІІІ місце
Малюкова Ірина, 10-Б
Буряк О.С.
МАН, математика, обласний тур, ІІІ місце
Паніна Ксенія, 10-Г
Ходоровська С.І.
Гончарик О.Ф.
МАН, історичне краєзнавство, обласний тур,
ІІІ місце
Рибалка Сергій, 11-В
Рибалка М.Д.
Конкурс знавців української мови ім.П.Яцика,
обласний тур, ІІІ місце
Джирма Ольга, 5-Б
Савова Р.І.
Літературно-мистецький конкурс
"Шевченко у серці моїм",
обласний тур, ІІ місце, ІV місце
Ємець Денис, 5-Б
Олефіренко Микола, 5-Б
Савова Р.І.
Інтернет-олімпіада, географія,
участь у фінальному турі
Ярощук Олександр, 9-А
Ємець Л.І.

 Результати участі шкільних команд 
у першості району серед школярів
2007-2008 н.р.
 

Вид змагання

Місце

Відповідальний

Легкоатлетичний крос

ІІІ

Батланов С.М.

Дяченко О.М.

Коцуренко С.В.

Шляхтов В.М.

Легкоатлетичне чотириборство

І

Шляхтов В.М.

Легка атлетика

ІІ

Батланов С.М.
Дяченко О.М.

Коцуренко С.В.

Шляхтов В.М.

Спортивні ігри "Старти надій"

І

Дяченко О.М.

Шляхтов В.М.

Волейбол
дівчата
хлопці
 
ІІІ
ІІ

Магльована Л.Б.

Баскетбол
дівчата
хлопці
 
І
І

Батланов С.М.

Шахи
Шашки
І
І

Хоменко К.О.

Шкіряний м'яч

ІІ

Коцуренко С.В.

Загальнокомандне місце

І

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Copyright Kamschool1 © 2008- 2016