Середа, 26.04.2017, 04:14
Гість | RSS
| Гордість школи - медалісти | |
Події [284]
Початкова школа [84]
Методична робота [268]
МАН [56]
Олімпіади [83]
Конкурси [152]
Спорт [154]
Робота з батьками [17]
Школа оновлюється [27]
Профорієнтація [49]
Профілактична робота [69]
Учнівське самоврядування [13]
ЗНО, тестування, моніторинг [70]
Шкільна бібліотека [31]
Профспілка [10]
Оцените мой сайт
Всього відповідей: 1249
«  Квітень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вітаємо на сайті
Кам'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1
Кам'янської районної ради Черкаської області
Читайте про останні новини з життя школи на сторінці НОВИНИ, а про події у класних колективах - на КЛАСНИХ СТОРІНКАХ
 
 
Медалісти Кам'янської ЗОШ №1
2016 рікЗолота медаль:
Білик Ярослав Олександрович
Гостра Єлизавета Ігорівна
Срібна медаль:
Волошин Віталій Валерійович

2015 рікЗолота медаль:
Анісімова Анастасія Альбертівна
Павліченко Тетяна Андріївна
Пілат Катерина Миколаївна
Ратушна Альона Павлівна
Чумаченко Інна Євгенівна
Срібна медаль:
Курганська Анна Сергіївна
Пазенко Анна Миколаївна
Сторожук Вікторія Олександрівна


2014 рікЗолота медаль:
Апілат Каріна Сергіївна
Білик Владислав  Юрійович
Джирма Ольга Валеріївна
Кіян Тетяна Олександрівна
Кучеренко Марія Олександрівна
Магльована Катерина Володимирівна
Мишковський Глєб Єдуардович
Олефіренко Микола Миколайович
Срібна медаль:
Канюк Лілія Олегівна







2013 рікЗолота медаль:
Іщук Богдана
Литвиненко Валерія 
Швець Ярослав
Монзуль Даша
Шевченко Катерина
Іванченко Катерина
Коваленко Вікторія
Костроміну Валерія
Вінічук Тетяна
Срібна медаль:
Безнос Юлія
Зайченко Марина







2012 рікЗолота медаль:
Король Віктор Олексійович
Нечипорик Анастасія Вікторівна
Петренко Анастасія Романівна
Чижик Катерина Михайлівна
Бондарь Інна Володимирівна
Срібна медаль:
Кутовий Андрій Миколайович
Мартинюк Ольга Анатоліївна



2011 рікЗолота медаль:
Шабанова Наталія Вячеславівна
Срібна медаль:
Дорофєєв Микола Володимирович

2010 рік
 
 
 
 
 
 
 
Золота медаль:
Кузьменко Віталій Олександрович
Прокапало Юлія Сергіївна
Овезова Анна Атаджанівна
Романенко Сергій Віталійович
Українська Ірина Вячеславівна
Шамрай Юлія Олександрівна
 
Срібна медаль:
Коваленко Вікторія Володимирівна
Шишкіна Ірина Олександрівна 
 
 
 
2009 рік
 
 
 
 
 
 
Золота медаль:
Малюкова Ірина Едуардівна
Рогоза Марина Василівна
Дорофеєв Сергій Володимирович
Позивайло Сергій Віталійович
Паніна Ксенія Миколаївна
 
Срібна медаль:
Данилюк Ірина Едуардівна
 
 
 
 
 
2008 рік
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Золота медаль:
Гвоздик Світлана Іванівна
Гашко Альона Миколаївна
Волошин Яна Сергіївна
Кравченко Інна Вікторівна
Магай Юлія Юріївна
Мудріцька Ірина Юріївна
Павелко Олена Василівна
Пазинич Наталія Миколаївна
Рибалка Сергій Олександрович
Табурець Олеся Володимирівна
Ткаченко Вікторія Вікторівна
 
Срібна медаль:
Грабчук Валентина Вікторівна
Іванченко Анна Іванівна
Майба Олександр Валерійович
Салабай Антон Іванович
Халудрова Ірина Станіславівна
Швед Євгеній Сергійович
Шинкаренко Євгенія Андріївна 
 
 
2007 рік
 
 
 
 
 
 
 
 
Золота медаль:
Гордієнко Ольга Володимирівна
Каспряк Тетяна Олександрівна
Чепурна Анна Сергіївна
Мельник Вікторія Вікторівна
Таран Юлія Юріївна
Шаблій Євгенія Вікторівна
Галата Наталія Володимирівна
 
Срібна медаль:
Гаркава Світлана Петрівна
Гелевера Юлія Володимирівна
Сергієнко Світлана Михайлівна
Сторожук Марина Олександрівна
 
 
 
 
2006 рік
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Золота медаль:
Мушта Олександр Анатолійович
Надьон Тетяна Володимирівна Старик Марина Володимирівна
Цвіркун Наталія Олександрівна
Шляхтов Костянтин Володимирович
Чебану Ірина Олегівна
 
 
 
 
 
 
 
Срібна медаль:
Атоженко Яна Григорівна
Бурейко Святослав Васильович
Гадкова Світлана Юріївна
Єрмакова Ольга Михайлівна
Магай Галина Вікторівна
Менюк Ольга Сергіївна
Пудова Юлія Олексіївна
Олексенко Ірина Володимирівна
Ратушна Людмила Миколаївна
Скорик Ярослав Миколайович
Тарасенко Антон Васильович
 
2005 рік
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Золота медаль:
Архип'юк Ярослав Віталійович
Бродіна Анна Сергіївна
Гадкова Тетяна Юріївна
Гончарик Яна Олександрівна
Довгошея Андрій Володимирович
Дроботенко Тетяна Сергіївна
Кобзар Богдан Володимирович
Король Олександр Олексійович
Косенко Ольга Іванівна
Олексенко Євгенія Григорівна
Опенько Анна Володимирівна
Підгорна Мирослава Юріївна
Степанова Наталія Вікторівна
Харченко Катерина Сергіївна
 
Срібна медаль:
Грицевська Людмила Віталіївна
Пахіль Альона Володимирівна
Рябошапка Світлана Анатоліївна
Тірон Юлія Володимирівна 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
2004 рік
 
 
 
 
 
 
 
Золота медаль:
Свистун Віктор Миколайович
Кропивник Ігор Анатолійович
Яворська Ірина Василівна
Коробченко Наталія Юріївна
Кривохижа Ірина Юріївна
Романча Світлана Федорівна
 
Срібна медаль:
Мурова Ірина Ігорівна
 
 
 
 
 
 
2003 рік
 
Золота медаль:
Базаєва Ольга Володимирівна
Базаєва Тетяна Володимирівна
Безверха Ірина Анатоліївна
Грабчук Людмила Вікторівна
Прудка Тетяна Іванівна
Лановий Олександр Петрович
Пугач Віталій Олексійович
Хоменко Богдан Анатолійович
Глигало Олександр Анатолійович
2002 рік
 
 
 
 
 
 
Золота медаль:
Гвоздик Тетяна Іванівна
Горник Ірина Миколаївна
Лисенко Сергій Вікторович
Олійник Олександр Петрович
Ткаченко Вікторія Олександрівна
 
Срібна медаль:
Шепелявенко Олександра Володимирівна
 
 
 
 
2001 рік
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Золота медаль:
Апілат Олександр Володимирович
Зелінська Валентина Федорівна
Левадна Марія Григорівна
Білокінь Іван Петрович
Гвоздик Сергій Олександрович
Таран Віталій Юрієвич
Джоган Тетяна Михайлівна
Павленко Юлія Володимирівна
Ауер Ірина Анатоліївна
Макогон Валентина Володимирівна
Штрик Сергій Федорович
 
Срібна медаль:
Старик Володимир Володимирович
Компанієць Петро Миколайович
Коханій Михайло Сергійович
Поліщук Людмила Іванівна 
 
 
 
 
 
 
2000 рік
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Золота медаль:
Архип'юк Мирослава Віталіївна
Білокінь Тетяна Василівна
Головченко Наталія Володимирівна
Зайченко Наталія В'ячеславівна
Кононенко Людмила Олексіївна
Кравченко Наталія Вікторівна
Лук'яненко Наталія Володимирівна
Смолінський Олексій Олексійович
Тернова Євгенія Василівна
Пічко Олена Валентинівна
Штельмах Інна Валеріївна
Бровко Тетяна Сергіївна
Дубина Тетяна Володимирівна
Цвіркун Юлія Юріївна
Гриценко Вадим Леонідович
 
Срібна медаль:
Бойко Михайло Володимирович
Магльований Сергій Олександрович 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1999 рік
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Золота медаль:
Бойко Роман Юрійович
Діхтяренко Ірина Віталіївна
Нагорна Аліна Володимирівна
Ніколаєв Сергій Олександрович
Гнатенко Сергій Павлович
Мєлкозьорова Наталія
Чуб Ірина Сергіївна
Береза Вадим Олексійович
Возна Лариса Василівна
Зборча Марина Сергіївна
Калуш Ірина Віталіївна
Мікульська Оксана Анатоліївна
Савченко Олександр Іванович
 
Срібна медаль:
Кондаков Євген Олександрович
Корецька Марина Аркадіївна
Будянська Тетяна Андріївна 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1998 рік
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Золота медаль:
Віщанська Олена Анатоліївна
Дорошенко Катерина Володимирівна
Пономаренко Юрій Володимирович
Глигало Таїсія Олександрівна
Сліпченко Леся Валеріївна
Голуб Тетяна Олегівна
Гордієнко Тетяна Володимирівна
Козубенко Оксана Анатоліївна
Новоселецька Наталія Миколаївна
Ноздренко Катерина Василівна
 
Срібна медаль:
Дроботенко Олена Володимирівна
Лаврентієв Володимир Вікторович
Безносенко Ірина Костянтинівна 
 
 
 
 
 
1997 рік
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Золота медаль:
Білокінь Ольга Василівна
Кононенко Ольга Леонідівна
Лисенко Оксана Миколаївна
Плахов Сергій Васильович
Рубанович Святослав Вікторович
Харченко Ірина Олександрівна
Юрченко Сергій Петрович
Воробйова Віта Володимирівна
Дяченко Наталія Миколаївна
Зайцева Ольга Анатоліївна
Кам'янецький Сергій Васильович
Пошитнюк Юрій Васильович
Шепелявенко Марія Володимирівна
Юрченко Валентина Михайлівна
 
Срібна медаль:
Трохименко Людмила Іванівна
Поштаренко Віталій Миколайович
Орлова Галина Іванівна 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1996 рік
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Золота медаль:
Василенко Владислав Сергійович
Ганнока Сергій Васильович
Темний Олександр Борисович
Гвоздик Людмила Олександрівна
Дубій Ірина Володимирівна
Пономаренко Тетяна Вікторівна
Шатило Людмила Віталіївна
Тинда Наталія Олександрівна
 
Срібна медаль:
Бакуменко Анатолій Анатолійович
Ковальова Людмила Іванівна
Кравченко Марина Василівна 
 
 
 
 
 
1995 рік
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Золота медаль:
Овечкіна Оксана
Погорілий Олександр Іванович
Кравченко Світлана Вікторівна
Шатило Ірина Віталіївна
Головченко Оксана Валентинівна
Козоріз Ольга Анатоліївна
Кравченко Людмила Василівна
Луньова Олена Володимирівна
Новоселецька Тетяна Миколаївна
Панасюк Ольга Олександрівна
Юхименко Марина Василівна
 
Срібна медаль:
Світлишна Наталія Василівна
Безверха Юлія Павлівна
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1994 рік
 
 
 
 
 
 
Золота медаль:
Іщенко Андрій Васильович
Будянська Ірина Андріївна
Комар Вікторія Вікторівна
Плаксун Ірина Миколаївна
Тетьора Лариса Валеріївна
 
1993 рік
 
 
 
Золота медаль:
Скороденко Олена Віталіївна
Пошитнюк Ірина Василівна
 
1992 рік
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Золота медаль:
Пономаренко Наталія Вікторівна
Тютюнник Неля Леонідівна
Юрченко Лєна Михайлівна
Кречик Вікторія Петрівна
 
 
 
 
 
 
 
Срібна медаль:
Бухтій Світлана Максимівна
Кужиль Алла Вікторівна
Коваленко Наталія Дмитрівна
Яворська Оксана Вікторівна
Лазоренко Олександр Миколайович
Мороз Тетяна Миколаївна
Олексенко Людмила Василівна
Будянська Олена Михайлівна
Захаренко Ірина Олександрівна
Трохименко Наталія Іванівна
 
1991 рік
 
 
 
 
 
 
Золота медаль:
Бас Андрій Іванович
Глигало Марина Олександрівна
 
 
 
 
Срібна медаль:
Іванов Ігор Анатолійович
Сарнацький Костянтин Сергійович
Гайдук Юрій Петрович
Сіра Оксана Михайлівна
Іщенко Ігор Васильович
 
1990 рік
 
 
 
 
 
 
 
Золота медаль:
Калінін Ігор Васильович
Лісовенко Олеся Григорівна
Денисенко Оксана Миколаївна
Павловська Лариса Володимирівна
Плахова Людмила Василівна
Кам'янецька Олена Василівна
 
Срібна медаль:
Грицевська Тетяна Володимирівна
Красилюк Сергій Володимирович
Любчич Світлана Василівна
Поліщук Олена Валентинівна
Гончаренко Микола Миколайович
 
 
1989 рік
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Золота медаль:
Калініна Валентина Василівна
Кононенко Ольга Миколаївна
Мельник Олександр Петрович
Бондаренко Ігор Олександрович
Тютюнник Сергій Леонідович
Букатіна Любов Миколаївна
Кучер Ірина Ігорівна
Погоріла Людмила Олександрівна
Фроленко Любов Петрівна
 
Срібна медаль:
Васильченко Марина Іванівна
Козубенко Лариса Анатоліївна
Тесленко Алла Вікторівна
Чумаченко Людмила Миколаївна
Петрук Наталія Миколаївна
Шкворець Тетяна Юріївна
Воронцова Руслана Василівна
Макогін Володимир Петрович
Скородід Лариса Григорівна
 
1988 рік
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Золота медаль:
Богун Наталія Миколаївна
Слівка Юлія Іванівна
Бідна Наталія Олександрівна
Копаниця Наталія Михайлівна
Мазуренко Людмила Петрівна
Качайло Галина Миколаївна
Лушпіган Людмила Сергіївна
Тарандушко Руслана Миколаївна
 
Срібна медаль:
Сербул Ірина Вікторівна
Стасюк Ольга Володимирівна
Холявко Олена Олександрівна
Бухтій Людмила Степанівна
Мартинюк Анатолій Володимирович
 
 
 
 
1987 рік
 
 
 
 
 
 
Золота медаль:
Воропай Тетяна Володимирівна
Сороченко Тетяна Анатоліївна
 
 
 
 
Срібна медаль:
Андрющенко Ольга Петрівна
Борисенко Тетяна Миколаївна
Шульга Надія Юхимівна
Безлюдько Наталія Василівна
Дрига Вадим Юрійович
 
1986 рік
 
 
 
 
 
 
Золота медаль:
Савова Наталія Віталіївна
Копійка Вікторія Валеріївна
Кукушкіна Лілія Анатоліївна
Мироненко Оксана Петрівна
Штельмах Алла Іванівна
 
1985 рік
 
 
 
 
 
Золота медаль:
Глазкова Валентина Анатоліївна
Дроботенко Світлана Анатоліївна
Макогін Тетяна Петрівна
Мархоцька Раїса Володимирівна
 
1984 рік
 
 
 
 
 
 
Золота медаль:
Тетьора Людмила Володимирівна
Зайченко Володимир Станіславович
Тетьора Ольга Володимирівна
Білогурова Олена Вікторівна
Ярошенко Оксана Олександрівна
 
1983 рік
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Золота медаль:
Дроботенко Володимир Анатолійович
Короленко Володимир Дмитрович
Носань Лєна Сергіївна
Скринник Лєна Миколаївна
Щур Світлана Миколаївна
Бабак Людмила Степанівна
Букатіна Наталія Михайлівна
Дубій Олег Володимирович
 
1982
 
 
 
 
 
 
Золота медаль:
Зайченко Інна Станіславівна
Пироженко Віктор Васильович
Федоренко В'ячеслав Анатолійович
Компанієць Валентина Миколаївна
Івченко Віталій Григорович
 
1981 рік






 
Золота медаль:
Бандура Юрій Олексійович
Сілакова Наталія
Власенко Анатолій Миколайович
Тарандушко
Досужа Ірина Олександрівна
Чередніченко Марина Захарівна

1980 рік



 
Золота медаль:
Ткаченко Світлана Анатоліївна
Зайченко Олег Станіславович
Приймак Тетяна Миколаївна

1979 рік

 
Золота медаль:
Геріх Катерина Олександрівна

1978 рік
 
 
Золота медаль:
Мятович Людмила Петрівна
 
1977 рік
 
 
 
 
 
 
 
Золота медаль:
Дяченко Надія Володимирівна
Мунтян Наталія Пантелеївна
Путілін Віктор Михайлович
Темна Лариса Іванівна
Твердохліб Лілія Володимирівна
Ісай Наталія Миколаївна
 
1976 рік
 
 
 
Золота медаль:
Яцюта Валентина Євгеніївна
Звьоздочкіна Тетяна Василівна
 
1975 рік
 
 
 
Золота медаль:
Людний Борис Федорович
Щербак Галина Олександрівна
 
1974 рік
 
 
Золота медаль:
Шелест Валентина Олександрівна
 
1973 рік
 
 
Золота медаль:
Македонський Олександр Володимирович
 
1972 рік
 
 
Золота медаль:
Сіроштан Світлана Миколаївна
 
1971 рік
 
 
 
Золота медаль:
Людна Тамара Федорівна
Петренко Ніна Василівна
 
1970 рік
 
Нагороджені грамотами:
1969 рік
 
-
1968 рік
 
 
 
 
 
Золота медаль:
Житченко Любов Іванівна
Коломієць Наталія Дмитрівна
Мусієнко Володимир Іванович
 
 
Срібна медаль:
Безверхий Олександр Ігорович
Корецький Микола Григорович
Голик Тетяна Василівна
Колесніченко Тамара Мусіївна
 
1967 рік
 
 
 
Срібна медаль:
Бараннік Вячеслав Григорович
Бондаренко Федір Федорович
 
1966 рік
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Золота медаль:
Бараннік Валентина Григорович
Брагар Віра Василівна
Дроботенко Володимир Васильович
Махненко Наталка Іванівна
Чумак Георгій Федорович
Іванченко Марія Павлівна
Безверхий Анатолій Ігоревич
Лебеденко Лариса Євгеніївна
Кугіна Тамара Іванівна
Шкворець Катерина Іванівна
Драченко Валентина Федорівна
 
 
 
Срібна медаль:
Іщенко Тетяна Василівна
Колесніченко Людмила Мусіївна
Уманська Людмила Дмитрівна
Чічілевська Людмила Федорівна
Головченко Надія Іванівна
Каплоуха Любов Григорівна
Коновал Анатолій Семенович
Бражник Анатолій Олександрович
Грицевська Люба Миколаївна
Денисенко Володимир Костянтинович
Медвєдєва Світлана Іванівна
Кірюхіна Віра Володимирівна
Шмигаль Ганна Костянтинівна
 
1965 рік
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Золота медаль:
Бондаренко Віктор Михайлович
Добровольська Світлана Олексіївна
Дорошенко Світлана Іванівна
Махненко Ксенія Іванівна
Геріх Володимир Васильович
Бондаренко Анатолій Федорович
Шкворець Олександра Федорівна
Біскутук Лариса М.
 
Срібна медаль:
Коломієць Тамара Дмитрівна
Пітіляка Людмила Олексіївна
Рахуба Катерина Давидівна
Вишемірська Людмила
Грабовий Андрій Кирилович
Якімова Валентина Миколаївна
Муравйова Катерина
Безпалий Валерій Ілліч
 
1964 рік
 
 
 
Золота медаль:
Денисенко Анатолій Костянтинович
Прокопенко Борис Трохимович
 
Срібна медаль:
Шевченко Тамара Петрівна
 
 
1963 рік
 
 
 
 
Золота медаль:
Вишемірська Галина М.
Савченко Наталія В.
Саранча Ольга Василівна
 
Срібна медаль:
Савчук Микола М.
Сидоренко Петро Іванович
 
 
1962 рік
 
рік відсутній в книзі 
1961 рік
 
 
 
 
 
 
Срібна медаль:
Петренко Валентина Григорівна
Кам'янецький Іван Денисович
Нечушкіна Інна Петрівна
Корецький Анатолій Васильович
 
1960 рік
 
 
 
 
 
Срібна медаль:
Дорошенко Олена Іванівна
Степанова Надія Михайлівна
Карпенко Тамара Тимофіївна
Тимошенко Ніна Володимирівна
 
1959 рік
 
-
1958 рік
 
 
Срібна медаль:
Хвалько Людмила Костянтинівна
 
1957 рік
 
 
Золота медаль:
Щекань Олександр Іванович
 
Срібна медаль:
Лебеденко Вікторія Євгеніївна
 
1956 рік
 
 
Золота медаль:
Овчаренко Іван Олександрович
 
1955 рік
 
 
 
 
Срібна медаль:
Цехмістренко Юрій Пилипович
Харченко Олександр Павлович
Шкворець Антоніна Федорівна
 
1954 рік
 
-
1953 рік
 
 
 
Срібна медаль:
Козоріз Віктор Михайлович
Гура Світлана Яківна
 
Copyright Kamschool1 © 2008- 2017