Вівторок, 01.12.2020, 16:44
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Категорії розділу
Події [345]
Початкова школа [98]
Методична робота [324]
МАН [59]
Олімпіади [101]
Конкурси [193]
Спорт [186]
Робота з батьками [17]
Школа оновлюється [29]
Профорієнтація [55]
Профілактична робота [112]
Учнівське самоврядування [17]
ЗНО, тестування, моніторинг [81]
Шкільна бібліотека [31]
Профспілка [10]
Пошук
Вхід на сайт
Календар
«  Грудень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів записів
Наше опитування
Оцените мой сайт
Всього відповідей: 1356
Статистика
Друзі сайту
Кам'янський ліцей №1 Кам'янської міської ради Черкаської ...

« 1 2 ... 12 13 14 15 16 17 »
     З метою активізації роботи районних методичних об’єднань, професійної діяльності педагогічних працівників, підвищення їх компетентності, підняття особистої відповідальності за результати роботи, залучення керівників районних методичних об’єднань до аналітичної та творчої діяльності на базі нашої школи відбувся творчий звіт голів районних методичних об'єднань вчителів-предметників та творчих груп. Фото
     Творчий звіт передбачав виступ-презентацію, яка у загальному вигляді розкриває зміст роботи та описовий матеріал за звітний період.
     Приємно, що більшість районних-методичних об'єднань очолюють найдосвідченіші вчителі - вчителі нашої школи. Сьогодні поважне зібрання ознайомилося із звітами районних методичних об'єднань:
 • МО вчителів української мови та літератури. Керівник: Зайченко Ольга Олександрівна, вчитель Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, вчитель вищої кваліфікаційної категорі, вчитель-методист Фото
 • МО вчителів іноземної мови. Керівник: Галата Людмила Володимирівна, вчитель Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, вчитель вищої к ... Читати далі »
  Категория: Методична робота | Просмотров: 543 | Дата: 15.06.2012 | Комментарии (0)

     З метою участі педагогічних працівників нашого району в майстер-класах у рамках авторських творчих майстерень кращих педагогів області та складання каталогу районної бази даних за рішенням методичної ради школи рекомендовано такі методичні доробки вчителів нашої школи:
 1.  Дроботенко Лідія Павлівна, учитель української мови і літератури, вчитель методист - творча майстерня з теми: «Система роботи з розвитку зв’язного мовлення»
 2. Зайченко Ольга Олександрівна, учитель української мови і літератури, вчитель методист - творча майстерня з теми: «Особистісно зорієнтоване навчання на уроках української мови і літератури»
 3. Коновал Олена Іванівна, учитель української мови і літератури, старший вчитель: творча майстерня з теми: «Розвиток творчих здібностей учнів»
 4. Савова Раїса Іванівна, учитель української мови і літератури, вчитель методист - творча майстерня з теми: «Поєднання індивідуальної, колективної та групової форм роботи на уроках мови та літератури»
 5. Нестерчук Діна Яківна, учитель української мови і літератури, вчитель методист, творча майстерня з теми: «Розвиток творчих здібностей на уроках мови та літератури»
 6. Кваченко Валентина Петрівна, учитель англійської, вчитель методист - творча майстерн ... Читати далі »
  Категория: Методична робота | Просмотров: 666 | Дата: 12.06.2012 | Комментарии (0)

     З метою виявлення творчих доробків педагогічних працівників з упровадження інформаційно-комунікаційних технологій у викладанні навчальних дисциплін, створення умов для системного впровадження та активного використання освітянами області у педагогічній діяльності інформаційних та комунікаційних технологій з 1 березня по 10 квітня 2012 року на базі обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників у рамках виставки «Освіта Черкащини – 2012» відбувся конкурс на кращу серію цифрових ресурсів.
1. Нагородити Дипломами Головного управління освіти і науки облдержадміністрації переможців конкурсу на кращу серію цифрових ресурсів, які представили на конкурс матеріали, що мають найбільшу навчально-методичну цінність, можуть бути рекомендовані для впровадження на обласному рівні:
 • Ноздренко Людмилу Василівну, учителя біології Кам’янської загальноосвітньої школи I-III ступенів №1 Кам’янської районної ради, за серію цифрових ресурсів з теми «Генотип як цілісна система»
2. Нагородити Грамотами Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників авторів серій цифрових ресурсів, які визнано кращими і можуть бути рекомендовані для впровадження у практик ... Читати далі »
Категория: Методична робота | Просмотров: 944 | Дата: 18.05.2012 | Комментарии (0)

     З метою створення умов для вдосконалення фахової майстерності педагогічних кадрів, популяризації перспективного досвіду роботи, впровадження новітніх технологій у навчально-виховний процес, ознайомлення громадськості Черкащини з досягненнями освітян області з 10 по 12 квітня 2012 року на базі Черкаського ОІПОПП проведено щорічну презентацію творчих надбань педагогічних працівників області «Освіта Черкащини – 2012», яку присвячено 75-й річниці від дня народження О.А.Захаренка. 
    Згідно наказу ГУОН Черкаської облдержадміністрації:
Нагородити Дипломами Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради педагогів, педагогічні колективи за представлені на виставку матеріали, які визнані кращими і можуть бути рекомендовані для впровадження у практику роботи педагогів області:
 • Таран Любов Борисівну, заступника директора з навчально-виховної роботи Кам'янської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №1 Кам’янської районної ради, за опис системи роботи вчителів початкових класів з впровадження творчої спадщини педагогів-гуманістів О.А.Захаренка, В.О.Сухомлинського, Ш.О.Амонашвілі "Стежками любові і добра"

Колективну творчу роботу занесено до ... Читати далі »

Категория: Методична робота | Просмотров: 433 | Дата: 17.05.2012 | Комментарии (0)

     24 квітня 2012 року у Київському міському будинку вчителя відбувся Перший Всеукраїнський з'їзд вчителів інформатики.
     У роботі з'їзду брали участь понад 210 делегатів з різних регіонів України. Серед них вчителів інформатики, методисти з інформатики інститутів післядипломної освіти, викладачі педагогічних ВНЗ у галузі інформатики та представники Академії педагогічних наук України. До складу делегації Черкаської області (всього 4 особи) запрошена учитель інформатики нашої школи Олефіренко Наталія Михайлівна.
     Всеукраїнський з'їзд учителів інформатики став важливою подією, адже вперше педагоги з усієї України зустрілися для обговорення державного стандарту з інформатики для 5-9 класів. Розглядались також питання про хід реалізації Державної цільової програми впровадження у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів інформаційно-комунікаційних технологій «100 відсотків» на період до 2015 року, а також про впровадження навчального предмета «Інформатика» у початковій школі відповідно до нової програми.
     На цій зустрічі Всеукраїнська освітня мережа «Щоденник.ua» продемонструвала особливості та переваги роботи навчального закладу в єдиному інформаційному просторі, познайомить усіх бажаючих з можливостями дистанційного навчання та роботою освітньої електронної платфор ... Читати далі »
Категория: Методична робота | Просмотров: 506 | Дата: 25.04.2012 | Комментарии (0)

      До 75-річчя з дня народження видатного педагога-земляка за сприяння Черкаського обкому та Кам'янського райкому Профспілки працівників освіти і науки України вийшла друком книга Шамрая О.Г та Гончарика О.Г. "Олександр Антонович Захаренко" із краєзнавчої серії "Видатні люди Кам'янщини".
     Нагадаємо, що О.А. Захаренкj - відомий український педагог, державний і громадський діяч, один із зачинателів педагогіки співробітництва, директор авторської школи у селі Сахнівка. О.А.Захаренко навчався спочатку в Кам’янській семирічній школі №3, потім в середній школі №1 м.Кам’янки. Після закінчення школи (1953 р.) працював учителем математики і фізики в Кам’янській середній школі робітничої молоді при нашій школі. 
     Книга розрахована на широку освітянську та батьківську громад­ськість, усіх, хто цікавиться історією рідного краю, життям та діяльністю відомих земляків. Фото 1, 2
Категория: Методична робота | Просмотров: 482 | Дата: 04.04.2012 | Комментарии (0)

     Усі педагогічні працівники не рідше одного разу на 5 років проходять атестацію, щоб підтвердити свій професійний рівень
     30 березня 2012 року відбулося засідання атестаційної комісії І рівня ( шкільна).Атестації підлягало 11 осіб. До атестації вчителі підготували змістовні портфоліо, які розкривали методичні знахідки та здобутки вчителів у міжатестаційний період.
     Рішення комісії:
1. Всі педагогічні працівники відповідають займаній посаді.
2.Порушити клопотання перед атестаційною комісією ІІ рівня:
2.1.Про присвоєння кваліфікаційної категорії "спеціаліст вищої категорії" - Гудзенко В.І., Чигирик Т.М.
2.2.Про відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії "спеціаліст вищої категорії" - Олефіренко Н.М., Ходоровська С.І., Клименко Ж.Ю., Шатило Т.Б., Шляхтов В.М., Сердюк О.П., Бінецька Л.В.
2.3.Про присвоєння педагогічних звань Олефіренко Н.М. - "старший вчитель", Шляхтов В.М. - "старший вчитель"
2.4. Про відповідність раніше присвоєних педагогічних звань Ходоровська С.І.- "вчитель-методист", Шатило Т.Б. -"вчитель-методист" , Сердюк О.П. - "старший вчитель"
3.Про відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії "спеціаліст І категорії" - Ратушна С.С.
4. Подовжити термін атестації - Волошин В.А.
Тепер слово за атестаційною комісією ... Читати далі »
Категория: Методична робота | Просмотров: 424 | Дата: 30.03.2012 | Комментарии (0)

     З метою популяризації кращого досвіду професійної діяльності працівників освіти району, впровадження новітніх технологій у педагогічну практику 28 березня 2012 року на базі корпусу №2 (молодша школа) була проведена ХVІІ районна виставка педагогічних технологій, присвячена 75-й річниці від дня народження Олександра Антоновича Захаренка. Фото 1, 2   
    Цього року свій досвід узагальнили і представили на виставку вчителі нашої школи:
 • Поліщук Марина Віталіївна, вчитель історії - Тести для поточного та тематичного контролю знань по історії України 10 клас
 • Сердюк Ольга Петрівна, вчитель хімії - Самостійні роботи з хімії 10 клас
 • Нестерчук Діна Яківна, вчитель української мови та літератури - Від казки до казки. Альманах дитячої творчості
 • Короленко Л.В., заступник директора з НВР - Усе починається зі школи. Калейдоскоп уроків з використанням ідей О.А.Захаренка
 • Клименко Ж.Ю., заступник директора з ВР - Усе починається зі школи. Калейдоскоп виховних заходів
 • Таран Любов Борисівна, заступник директора школи з НВР - Стежками любові і добра. Систем ... Читати далі »
  Категория: Методична робота | Просмотров: 459 | Дата: 28.03.2012 | Комментарии (0)

     До 75-річчя О.А.Захаренка на базі нашої школи сьогодні працював Форум молодих вчителів Черкащини "Черпаємо наснагу із чистої криниці педагогічниї ідей О.А.Захаренка" Фото   
     У школу завітали представники всіх районів Черкаської області - всього близько ста осіб.
    Не випадково для такого заходу було обрано нашу школу, адже путівку в життя - атестат про середню освіту - Олександр Антонович отримав у 1953 році саме у нашій школі. І педагогічну діяльність Захаренко розпочинав у вечірній школі робітничої молоді при нашій школі.
    Першим вітав гостей директор школи А.П.Могилка і презентував нашу школу як осередок впровадження педагогічної спадщини О.А.Захаренка.
    Голова райдержадміністраці Архип'юк В.В. і голова районної ради Таран Ю.М. щиро привітали учасників форуму і презентували здобутки Кам'янського району.
    Про своє бачення сучасного стану освіти та місце ідей Народного вчителя в навчально-виховному процесі висловились поважні гості:

     Творчі вчителі виховують творчих учнів. Вже другий рік працює літературно-творче об’єднання «Криничка» під керівництвом Нестерчук Діни Яківни. 
     Вихованці літературно-творчого об’єднання  - активні учасники і переможці шкільних і районних конкурсів: Дорошко Денис – два роки поспіль є переможцем ІІ (районного) етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка, Горбенко Анна – переможець ІІ (районного) етапу ХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та районного етапу регіонального конкурсу серед учнів 4-5 класів «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу». Його учасники відчувають радість творчих пошуків, мають певні здобутки.
     Цього року творчі роботи учнів упорядковано і підготовлено до друку альманах "Від казки до казки". Частина дитячих творів розміщена на блозі 6-А класу на відповідній сторінці.
     Головним рецензентом альманаху став Данило Кононенко - наш поет-земляк, який проживає в Криму.
     Отже, читайте про творчого вчителя і її творчих учнів на сторінках сайтів:
 1. всеукраїнської громадсько-політичної та літературної газети "Кримська світлиця", головним редактором як ... Читати далі »
  Категория: Методична робота | Просмотров: 485 | Дата: 23.03.2012 | Комментарии (0)

     24 лютого 2012 року на базі нашої школи працювала районна школа молодого вчителя.
Директор Могилка А.П. провів віртуальну екскурсію школою, розповів про останні досягнення педагогічного та учнівського колективів.
     У роботі школи молодого вчителя взяли участь молоді педагоги Олексенко Є.Г., Петрова А.Л., Бандура Я.Л.
     Бандура Я.Л. виступила перед присутніми з доповіддю "Трудове виховання учнів в умовах загальноосвітнього закладу"
    Про впровадження ідей О.А.Захаренка в практику роботи навчально-виховних закладів Кам'янського району розповів молодим педагогам начальник відділу освіти Шамрай О.Г.
Фото 1, 2 (фото із сайту відділу освіти Кам'янської РДА)
Категория: Методична робота | Просмотров: 380 | Дата: 26.02.2012 | Комментарии (0)

     22 лютого 2012 року відбулося перше засідання з питання створення Кам'янського районного науково-практичного товариства учнівської молоді "Наука". 
     Розглядалися організаційні питання щодо затвердження Положення Товариства, виборів правління та ради Товариства, голови правління та голови ради Товариства.
     Присутній на засіданні директор нашої школи Могилка А.П. увійшов до складу керівних органів Кам'янського районного науково-практичного товариства учнівської молоді "Наука".
Категория: Методична робота | Просмотров: 380 | Дата: 22.02.2012 | Комментарии (0)

     2 лютого виповнюється 75 років з дня народження видатного педагога-гуманіста О.А.Захаренка. 
     Народився Олександр Антонович у Кам'янці, навчався спочатку у Кам'янській школі №3, а атестат зрілості отримав випускником нашої школи. Свою педагогічну діяльність О.А.Захаренко розпочав також у нашій школі.
    З особливою повагою і цікавістю вивчають і впроваджують педагогічну спадщину О.А.Захаренка у навчально-виховний процес педагоги нашої школи. Узагальнюючи досвід впровадження ідей педагога-земляка, підготовано 5 тематичний збірок під загальною назвою "Все починається зі школи", до якої ввійшли методичні розробки уроків, сценарії заходів, пошукові роботи та інші матеріали.
     Збірки будуть демонструватися на виставці з нагоди урочистостей зі вшанування пам’яті видатного педагога-гуманіста О.А.Захаренка у м.Черкаси, а потім будуть розміщені у шкільному методичному кабінеті.
Категория: Методична робота | Просмотров: 608 | Дата: 02.02.2012 | Комментарии (0)

В останній день зимових канікул школа зустрічала поважних гостей: до нас завітали голова правління німецького фонду "Допомога дітям Чорнобиля" Ервін Кох, який вже 19 років допомагає дітям Черкащини потерпілим від аварії на Чорнобильській АЕС, та голова Черкаської обласної організації "Діти Чорнобиля" Янчук Ольга Миколаївна
     Директор школи Могилка А.П. познайомив гостей з історією школи, провів екскурсію по школі. Гості розповідали в свою чергу про роботу, яку вони проводили протягом року. Цікавилися гості і використанням шкільних меблів, які нещодавно були надіслані у нашу школу з Німеччини. (читайте новину від 15.11.2011 та блог 9-Б класу)
     Далі гості у супроводі Могилки А.П. та Ходоровської С.І. та вчителя німецької мови Олексенко Є.Г. побували у Холодному Яру біля Дуба Залізняка.
     Гості залишали Кам'янку з приємними враженнями, обіцяли частіше відвідувати нашу школу.
Категория: Методична робота | Просмотров: 521 | Дата: 11.01.2012 | Комментарии (0)

     Творча група вчителів початкової школи відвідала Павлиську ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. В.Сухомлинського Онуфріївського району Кіровоградської школи. Особливістю школи є власна оригінальна система навчання і виховання всебічно розвиненої особистості. 
     Впродовж 22 років (1948-1970) школу очолював видатний педагог-гуманіст Василь Олександрович Сухомлинський, створивши власну оригінальну систему навчання і виховання всебічно розвиненої особистості.
     Педколектив школи зберігає і примножує започатковані В.О.Сухомлинським традиції, творчо розвиваючи його педагогічні ідеї в практиці удосконалення розумового, морального, трудового і естетичного виховання учнів в умовах національного відродження.
     В школі створена атмосфера багатогранного інтелектуального життя і творчої праці. 
     Цікавою була ексурсія до педагогічно-меморіального музею В. О. Сухомлинського. Педагогічна і меморіальна частини зайняли перший поверх головного приміщення школи. Права частина приміщення - квартира і робочий кабінет педагога (сім'я жила при школі), ліва - педагогічна частина. Цей будинок було споруджено ще в 1910 р. У шести залах музею зберігаються більше 1700 експонатів.
Категория: Методична робота | Просмотров: 647 | Дата: 05.01.2012 | Комментарии (0)

Сьогодні на базі нашої школи відбувся майстер-клас для шкільних кураторів проекту ІСУО за участю обласного куратора проекту Щербакова А.Г. та представника ТОВ «Нові знання» Селезньова О.С. 
Гості  розповіли про особливості та можливості програми «КУРС Школа», відповіли на питання щодо експлуатації програмного комплексу. Фото
Категория: Методична робота | Просмотров: 346 | Дата: 15.12.2011 | Комментарии (0)

Сьогодні на базі нашої школи відбувся районний етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року -2012» . 
Від нашої школи у конкурсі взяли участь учителі:
у номінації «Українська мова і література» Буряк Олена Станіславівна
у номінації «Біологія» - Забой Ольга Олександрівна
у номінації «Етика» - Шрамко Лілія Сергіївна.
Приємно, що за результатами конкурсу наші колеги будуть представляти наш район на обласному етапі. Фото
Вітаємо з перемогою  і бажаємо подальших успіхів!

Категория: Методична робота | Просмотров: 492 | Дата: 14.12.2011 | Комментарии (0)

     1 грудня 2011 р. у Черкаському ОІПОПП в рамках Всеукраїнського науково-педагогічного проекту "Вибір успішної професії" відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція "Управління дослідно-експериментальною роботою загальноосвітніх навчальних закладів: реалії і перспективи". 
    Конференція організована Асоціацією керівників шкіл України, Головним управлінням освіти і науки Черкаської облдержадміністрації, Черкаським ОІПОПП. В її роботі взяли участь керівники шкіл з усієї України.
    На пленарному засіданні конференції виступили: Чепурна Н.М. - ректор ЧОІПОПП, кандидат педагогічних наук, доцент, заслужений працівник освіти України, Онаць О.М. - кандидат педагогічних наук, президент Асоціації керівників шкіл України, почесний шеф-редактор газети "Директор школи", Топчій І.В. - директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаського міськвиконкому, кандидат пелагогічних наук.
   Було створено координаційну раду Асоціації керівників шкіл Черкащини. Головою АКШ Черкащини обрано Бунякіна Д.В. - директора Черкаської ЗОШ №17. Від Кам'янського району до ради ввійшов директор нашої школи Могилка Анатолій Петрович. Вітаємо з обранням і бажаємо творчої наснаги у справі розвитку освіти Черкащини!
Категория: Методична робота | Просмотров: 452 | Дата: 01.12.2011 | Комментарии (0)

      18 листопада 2011 року завершилося обговорення проекту Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти. Заключним етапом стала зустріч Міністра освіти і науки, молоді та спорту Дмитра Табачника з кращими вчителями та методистами Полтавської, Київської, Харківської, Сумської, Черкаської, Чернігівської областей. 
      У нараді, яка пройшла в Пирятинському ліцеї (м. Пирятин, Полтавська область) взяло участь близько 60 осіб. До складу делегації від Черкаської області ввійшла Ходоровська Стелла Іванівна - учитель математики нашої школи, голова районного МО вчителів математики. Фото
      Протягом трьох годин учасники наради обговорювали та вносили свої пропозиції до остаточного варіанту тексту Державного стандарту.
      Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник виокремив основні прогресивні положення в новому проекті Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти, зокрема, співвідношення між інваріативною та варіативною складовими становитиме 50 на 50 відсотків; продовження наскрізної лінії щодо вивчення іноземної мови з першого класу, інформаційно-комунікаційних технологій з другого класу, другої іноземної мови з п’ятого класу; створення умов для запровадження у старшій школі профільного навчання.
     Наприкінці наради учасники одноголосно підтрима ... Читати далі »
Категория: Методична робота | Просмотров: 606 | Дата: 19.11.2011 | Комментарии (0)

Робота класного керівника пов'язана з вивченням та формуванням як класного колективу, так і кожної особистості. До цієї роботи важливо залучати і самих учнів щоб розвивати потребу і уміння самопізнання, самовиховання.
Саме цьому сприяють занняття з елементами тренінгу, які проводять класний керівник 6-А класу Ноздренко Л.В. та психолог Шаблій О.М. Репортаж про заняття на тему "Вихованість як важлива риса особистості" читайте у блозі 6-А класу.
Категория: Методична робота | Просмотров: 1956 | Дата: 06.10.2011 | Комментарии (0)

Copyright MyCorp © 2020