Неділя, 11.04.2021, 00:58
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Категорії розділу
Події [345]
Початкова школа [98]
Методична робота [324]
МАН [60]
Олімпіади [101]
Конкурси [196]
Спорт [189]
Робота з батьками [17]
Школа оновлюється [32]
Профорієнтація [55]
Профілактична робота [117]
Учнівське самоврядування [18]
ЗНО, тестування, моніторинг [82]
Шкільна бібліотека [32]
Профспілка [10]
Пошук
Вхід на сайт
Календар
«  Листопад 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Архів записів
Наше опитування
Оцените мой сайт
Всього відповідей: 1363
Статистика
Друзі сайту
Кам'янський ліцей №1 Кам'янської міської ради Черкаської ...

22:11
Результати інтернет-олімпіад ЧОІПОПП
Історія (8-11 класи):
Рибчук Юрій(11-Б) - 1 місце серед 153 учасників, запрошено на обласну олімпіаду з історії

Інформаційні технології (10-11 класи):
Мікулін Аркадій (11-Б) - 17 місце серед 96 учасників
Рибчук Юрій (11-Б) - 21 місце серед 96 учасників 
Петраускас Владислава (11-Б) - 78 місце серед 96 учасників

Фізика (8-11 класи):
Рибчук Юрій (11-Б) - 22 місце серед 72 учасників

Астрономія (10-11 класи):
Рибчук Юрій (11-Б) - 6 місце серед 105 учасників

Географія (8-11 класи):
Рибчук Юрій (11-Б) - 10 місце серед 83 учасників
Хричова Вікторія (10-А) - 15 місце серед 153 учасників
Корпачова Світлана (10-А) - 39 місце серед 153 учасників
Кузнєцова Яна (10-А) - 72 місце серед 153 учасників
Ревенко Ольга (10-А) - 81 місце серед 153 учасників
Чернега Софія, Ємець Ольга, Махно Богдан (9) - 53-55 місце серед 150 учасників
Швець Анастасія (9) - 65 місце серед 150 учасників
Ревіенко Віталій (9) - 66 місце серед 150 учасників

Російська мова та зарубіжна література (9-11 класи): -

Правознавство (9-11 класи):
Рибчук Юрій (11-Б) - 6 місце серед 40 учасників

Біологія (8-11 класи):
Рибчук Юрій (11-Б) - 5 місце серед 133 учасників
Хричова Вікторія (10-А) - 17 місце серед 161 учасників
Ємець Ольга (9-Б) - 16 місце серед 179 учасників
Ревенко Віталій (9-Б) - 29 місце серед 179 учасників
Курганський Леонід (9-А) - 108 місце серед 179 учасників
Швець Анастасія (9-Б) - 143 місце серед 179 учасників
Кропива Олександр (8-А) - 17 місце серед 124 учасників

Хімія (7-11 класи):
Рибчук Юрій (11-Б) - 39 місце серед 84 учасників
Махно Богдан (9-Б) - 13 місце серед 114 учасників
Швець Анастасія (9-Б) - 45 місце серед 114 учасників
Шишкіна Анна (9-Б) - 55 місце серед 114 учасників
Ревенко Віталій (9-Б) - 58 місце серед 114 учасників

Математика (7-11 класи):
Рибчук Юрій (11-Б) - 89 місце серед 136 учасників
Мошківська Мирослава (7-В) - 30 місце серед 136 учасників

Українська мова і література (8-11 класи): -

Економіка (9-11 класи): -

Всі результати - на сайті ЧОІПОПП

Категорія: Олімпіади | Переглядів: 468 | Додав: kamschool1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2021