Неділя, 11.04.2021, 00:20
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Категорії розділу
Події [345]
Початкова школа [98]
Методична робота [324]
МАН [60]
Олімпіади [101]
Конкурси [196]
Спорт [189]
Робота з батьками [17]
Школа оновлюється [32]
Профорієнтація [55]
Профілактична робота [117]
Учнівське самоврядування [18]
ЗНО, тестування, моніторинг [82]
Шкільна бібліотека [32]
Профспілка [10]
Пошук
Вхід на сайт
Календар
«  Листопад 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Архів записів
Наше опитування
Оцените мой сайт
Всього відповідей: 1363
Статистика
Друзі сайту
Кам'янський ліцей №1 Кам'янської міської ради Черкаської ...

09:10
Переможці ІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка у 2016-2017 н.р.

З метою вшанування творчої спадщини видатного сина українського народу Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої учнівської молоді в усіх загальноосвітніх навчальних закладах району проходив І етап VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, 19 листопада 2016 року на базі Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 було проведено ІІ (районний) етап Конкурсу.

Завдання ІІ етапу Конкурсу носили творчий характер, що сприяло розкриттю саме творчого потенціалу учнів. Учасники Конкурсу мали змогу продемонструвати мовну грамотність, здатність до критичного мислення, фахового аналізу мовно-літературного та культурно-історичного матеріалу. Обсяг і рівень складності конкурсних завдань дали можливість якнайповнішого розкриття особистості, інтелектуальних можливостей та творчих здібностей учнів.

Члени журі відзначили високий рівень підготовки учнів Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1.

За результатами проведення ІІ етапу Конкурсу визнано переможцями ІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка учнів нашої школи:

  • Лушпіган Дарина (5 клас, вчитель Буряк О.С.) - І місце
  • Бреурош Юлія (5 клас, вчитель Алєксєєнко О.Б.) - ІІІ місце
  • Билина Іванна (6 клас, вчитель Коновал О.І.) - ІІІ місце
  • Захаренко Софія (7 клас, вчитель Буряк О.С.) - І місце
  • Гаврісова Ірина (7 клас, вчитель Буряк О.С.) - ІІ місце
  • Халудрова Анастасія (7 клас, вчитель Котляр А.М.) - ІІ місце
  • Ємець Ольга (9 клас, вчитель Савова Р.І.) - ІІ місце
  • Ратушна Анастасія (11 клас, вчитель Котляр А.М.) - ІІ місце

Категорія: Конкурси | Переглядів: 248 | Додав: kamschool1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2021