Клуб спортивного танцю "Еліт-Данс": перемоги жовтня - 24 Жовтня 2012 - Кам'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1
П`ятниця, 02.12.2016, 19:59
Приветствую Вас Гість | RSS
Главная | Регистрация | Вход
Меню сайта
Разделы новостей
Події [261]
Початкова школа [82]
Методична робота [253]
МАН [52]
Олімпіади [77]
Конкурси [133]
Спорт [145]
Робота з батьками [17]
Школа оновлюється [27]
Профорієнтація [46]
Профілактична робота [62]
Учнівське самоврядування [13]
ЗНО, тестування, моніторинг [59]
Шкільна бібліотека [29]
Профспілка [10]
Наш опрос
Оцените мой сайт
Всього відповідей: 1227
Форма входа
Календарь новостей
«  Жовтень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Поиск
Друзья сайта
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Кам'янська загальноосвітня школа №1
Главная » 2012 » Жовтень » 24 » Клуб спортивного танцю "Еліт-Данс": перемоги жовтня
Клуб спортивного танцю "Еліт-Данс": перемоги жовтня
12:41
13 жовтня 2012 р. в м.Умань відбувся „Відкритий Чемпіонат міста Умань -2012”, в якому взяли участь 11 клубів з різних міст України (Київ, Умань, Одеса, Черкаси, Кіровоград, Кам’янка, Сміла, Христинівка, Миколаїв), і налічували 229, у тому числі 9 пар із нашого клубу. Фото 1, 2
Діти з нашого клубу добре виступили та заняли призові місця:
  • Пляченко Владислав (2-А), Галайда Єлизавета (2-А) - Діти, 2 місце 
  • Ємельянов Максим (5-А ), Волошина Аліна (3-Б) - Ювенали 2, 3 місце
  • Ємельянов Михайло (5-А ), Єршова Діана (3-Б) - Ювенали 2, 3 місце
  • Стрельцов Олександр (5-В), Ткаченко Анастасія (5-В) - Ювенали 2, 2 місце
  • Стрельцов Олександр (5-В), Коваленко Єлизавета (5-В) - Юніори 1, 3 місце
  • Зобов Олександр (3-В), Єрмаченко Анна (4-А) - Ювенали 1, 1 місце
  • Гудзима Денис (4-В), Козоріз Мілена (3-А) - Ювенали 1, 1 місце
20 жовтня 2012 року в м.Сміла пройшов Відкритий чемпіонат Черкаської області, де взяли участь 98 пар, що представляли 12 клубів з Черкаської та Кіровоградської областей. Фото 1, 2, 3, 4, 5   
     Представники КСТИ "Еліт-Данс" посіли наступні призові місця:
  • Пляченко Владислав (2-А), Галайда Єлизавета (2-А) - Діти, 1 місце
  • Стрельцов Олександр (5-В), Ткаченко Анастасія (5-В) - Ювенали 2, 3 місце
  • Василенко Ігнат (5-В), Коваленко Єлизавета (5-В) - Юніори 1, 2 місце
  • Гудзима Денис (4-В), Козоріз Мілена (3-А) - Ювенали 1, 1 місце
Вітаємо з перемогами наших учнів та бажаємо подальших успіхів та легкого паркету!
Більше про діяльність  клубу спортивного танцю, що діє при нашій школі читайте на сторінці сайту КСТ "Еліт-Данс"
Просмотров: 438 | Добавил: kamschool1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Copyright MyCorp © 2016