Конкурс читців поезії Т.Шевченка та конкурс юних поетів «Тарасовими шляхами» - 13 Березня 2013 - Кам'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1
П`ятниця, 20.01.2017, 01:25
Приветствую Вас Гість | RSS
Главная | Регистрация | Вход
Меню сайта
Разделы новостей
Події [269]
Початкова школа [83]
Методична робота [259]
МАН [53]
Олімпіади [79]
Конкурси [140]
Спорт [148]
Робота з батьками [17]
Школа оновлюється [27]
Профорієнтація [46]
Профілактична робота [63]
Учнівське самоврядування [13]
ЗНО, тестування, моніторинг [63]
Шкільна бібліотека [29]
Профспілка [10]
Наш опрос
Оцените мой сайт
Всього відповідей: 1231
Форма входа
Календарь новостей
«  Березень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Поиск
Друзья сайта
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Кам'янська загальноосвітня школа №1
Главная » 2013 » Березень » 13 » Конкурс читців поезії Т.Шевченка та конкурс юних поетів «Тарасовими шляхами»
Конкурс читців поезії Т.Шевченка та конкурс юних поетів «Тарасовими шляхами»
10:09
     З нагоди 199 річниці з дня народження ВеликогоКобзаря 13 березня 2013 року проходив конкурс читців поезії Т.Шевченка та конкурс юних поетів «Тарасовими шляхами». 
      До участі у конкурсі було залучено 94 учні загальноосвітніх закладів району (34 у номінації «Проба пера» та 60 читців поезії Т.Г.Шевченка)
   У конкурсі читців нашу школу представляли:
  • Махно Богдан (5-Б) - ІІ місце серед учнів 5-6 класів,
  • Чернега Софія (5-Б),
  • Домарецька Анна (6-В) - ІІІ місце серед учнів 5-6 класів,
  • Петраускас Владислава (7-Б),
  • Проценко Анастасія (8-А),
  • Малюкіна Оксана (8-в) - ІІІ місце серед учнів 7-8 класів,
  • Кононенко Максим (9-б),
  • Кучеренко Марія (10-А) - ІІІ місце серед учнів 9-11 класів,
  • Кіян Тетяна (10-А).
    Авторські вірші про Шевченка презентували:
  • Кіян Тетяна (10-А)
  • Кучеренко Марія (10-А)
  • Олефіренко Микола (10-Б)
  • Гладир Андрій (9-Г)
  • Хаврич Владислава (9-Г)
  • Ревенко Катерина (4-А)
  • Халудрова Анастасія (3-А)
  • Федчук Юлія (3-Б)
  • Скринник Владислав(3-Б)
  • Чорнобай Іуліта (3-В)
  • Снігур Анастасія (2-В)
  • Махинько Юлія (2-В)
  • Дядій Альона (2-В)
  • Солод Ілля (2-В)
  • Билина Іванна (2-Б)
У складі журі конкурсу працювали представники відділу освіти, сектору у справах сім’ї, молоді і спорту, будинку творчості дітей та юнацтва, музею, редакції районної газети.
Переможці та учасники отримали Грамоти та солодкі подарунки. Фото 1, 2, 3
Категория: Конкурси | Просмотров: 310 | Добавил: kamschool1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Copyright MyCorp © 2017