Нові здобутки "Еліт-Дансу" - 20 Жовтня 2013 - Кам'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1
Неділя, 11.12.2016, 09:57
Приветствую Вас Гість | RSS
Главная | Регистрация | Вход
Меню сайта
Разделы новостей
Події [262]
Початкова школа [82]
Методична робота [254]
МАН [52]
Олімпіади [77]
Конкурси [134]
Спорт [145]
Робота з батьками [17]
Школа оновлюється [27]
Профорієнтація [46]
Профілактична робота [63]
Учнівське самоврядування [13]
ЗНО, тестування, моніторинг [60]
Шкільна бібліотека [29]
Профспілка [10]
Наш опрос
Оцените мой сайт
Всього відповідей: 1228
Форма входа
Календарь новостей
«  Жовтень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Поиск
Друзья сайта
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Кам'янська загальноосвітня школа №1
Главная » 2013 » Жовтень » 20 » Нові здобутки "Еліт-Дансу"
Нові здобутки "Еліт-Дансу"
13:53

      20  жовтня  2013  року   в  м.Умань  відбувся  Відкритий  чемпіонат  Черкаської області  зі  спортивного  танцю,  організований  Черкаською обласною  Асоціацією  спортивного танцю  та  ВГО  «Український  танцювальний  альянс»,  де взяли  учать  15  танцювальних  клубів  (215  пар)  з Київської,  Черкаської,  Кіровоградської  областей,  серед них  виступили пари  з  нашого  КСТ  «Еліт-Данс»  та посіли такі  місця:

  • Гусаров Павло (1-В), Стасенко Каріна (1-Б) - Діти (6-7 років), Деб. (Sw, Ch), - 2 місце
  • Максименко Дмитро, Цвіркун Катерина (7-В) - Юніори 1 (12-13 років), Деб. (Sw, Ch), - 1 місце
  • Агєєв Олександр (6-Б), Сторчак Ірина - Ювенали 2 (9-10 років), Деб. (Sw, Ch), - 3 місце
  • Шишкіна Анна (6-Б) - Соло (10-13 років), Н (Sw, Q, Ch, J), - 7 місце
  • Єрмаченко Анна (5-А) - Соло (10-13 років), Е La (Sb, Ch, J), - 7 місце
  • Щекань Владислав (3-А), Сомик Анна (5-А) - Ювенали 2 (9-10 років), Е St (Sw, Tg, Q), - 6 місце
  • Зобов Олександр (4-В), Єрмаченко Анна  (5-А) - Ювенали 2 (9-10 років), Е St (Sw, Tg, Q),- 5 місце
  • Гудзима Денис (5-А), Козоріз Мілена (4-А) -Ювенали 2 (9-10 років), Д St (Sw, Tg, Vw, Q) ,- 3 місце
  • Тищенко Олександр, Федоренко Наталія (8-А) -Юніори 1 (12-13 років), Д St (Sw, Tg, Vw, Q), - 2 місце
  • Тищенко Олександр, Федоренко Наталія (8-А) - Юніори 1 (12-13 років), Д La (Sb, Ch, R, J), - 1 місце

      Вітаємо керівника клубу спортивного танцю Козоріз Ларису і всіх дітей з їхніми перемогами, бажаємо подальших успіхів і нових здобутків в танцювальному спорті та легкого паркету на інших змаганнях.

      Фото 1, 2, 3

Категория: Конкурси | Просмотров: 383 | Добавил: kamschool1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Copyright MyCorp © 2016