Підсумки ІІ (районного) етапу ХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика - 17 Листопада 2013 - Кам'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1
Неділя, 11.12.2016, 10:02
Приветствую Вас Гість | RSS
Главная | Регистрация | Вход
Меню сайта
Разделы новостей
Події [262]
Початкова школа [82]
Методична робота [254]
МАН [52]
Олімпіади [77]
Конкурси [134]
Спорт [145]
Робота з батьками [17]
Школа оновлюється [27]
Профорієнтація [46]
Профілактична робота [63]
Учнівське самоврядування [13]
ЗНО, тестування, моніторинг [60]
Шкільна бібліотека [29]
Профспілка [10]
Наш опрос
Оцените мой сайт
Всього відповідей: 1228
Форма входа
Календарь новостей
«  Листопад 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Поиск
Друзья сайта
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Кам'янська загальноосвітня школа №1
Главная » 2013 » Листопад » 17 » Підсумки ІІ (районного) етапу ХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика
Підсумки ІІ (районного) етапу ХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика
21:10
      16 листопада 2013 року  відбувся другий (районний) етап ХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів 3–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.  
Вітаємо переможців – учнів нашої школи та їх вчителів:
11 клас    1 місце - Джирма Ольга - вчитель Савова Р.І.
                 3 місце - Кіян Тетяна - вчитель Савова Р.І.
10 клас    1 місце - Пазенко Анна - вчитель Нестерчук Д.Я.
                 2 місце - Павліченко Тетяна - вчитель Коновал О.І.
8 клас      2 місце - Білецька Марина - вчитель нестерчук Д.Я.
7 клас     1 місце - Стрельбицька Анастасія - вчитель Алексєєнко О.Б.
                2 місце - Домарецька Анна - вчитель Алексєєнко О.Б.
6 клас     1 місце - Махно Богдан - вчитель Зайченко О.О.
                2 місце - Кривошея Ірина - вчитель Буряк О.С.
                3 місце - Гончаренко Ірина - вчитель Котляр А.М.
5 клас     1 місце - Мішина Катерина - вчитель Буряк О.С.
                3 місце - Туз Катерина - вчитель Алексєєнко О.Б.
4 клас     1 місце - Халудрова Анастасія (4-А) - класовод Кравченко Л.В.
                2 місце - Наземець Антон (4-Б) - класовод Безносенко Л.М.,
                              Цибенко Іра (4-В) - класовод Марієнко Л.М.,
                              Захаренко Софія (4-В) - класовод Марієнко Л.М.
                3 місце - Федчук Юля (4-Б) - класовод Безносенко Л.М.
3 клас     1 місце - Доненко Юля (3-А) - класовод Попова Л.М.
                3 місце - Снігур Анастасія (3-В) - класовод Тинда І.Ф.,
                              Дядій Альона (3-В) - класовод Тинда І.Ф.
Категория: Конкурси | Просмотров: 314 | Добавил: kamschool1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Copyright MyCorp © 2016