Підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України - 1 Березня 2013 - Кам'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1
Вівторок, 06.12.2016, 21:49
Приветствую Вас Гість | RSS
Главная | Регистрация | Вход
Меню сайта
Разделы новостей
Події [261]
Початкова школа [82]
Методична робота [254]
МАН [52]
Олімпіади [77]
Конкурси [133]
Спорт [145]
Робота з батьками [17]
Школа оновлюється [27]
Профорієнтація [46]
Профілактична робота [63]
Учнівське самоврядування [13]
ЗНО, тестування, моніторинг [59]
Шкільна бібліотека [29]
Профспілка [10]
Наш опрос
Оцените мой сайт
Всього відповідей: 1228
Форма входа
Календарь новостей
«  Березень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Поиск
Друзья сайта
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Кам'янська загальноосвітня школа №1
Главная » 2013 » Березень » 1 » Підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України
Підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України
22:13
      З 21 січня по 24 лютого 2013 року проходив ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Конкурс складався з трьох турів: написання науково-дослідницьких робіт, виконання контрольних робіт з базових дисциплін та захисту науково-дослідницьких робіт. Цього року на конкурс було подано 662 роботи учнів 8-11 класів загальноосвітніх, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів. 
      Кам'янське районне відділення МАН представляли 18 учнів нашої школи і захищали 20 науково-дослідницьких робіт.
      Вітаємо переможців обласного етапу:
  • І місце - Швець Ярослав (11Б) Наукове відділення «Технічних наук» секція «Науково-технічна творчість та винахідництво» наукові керівники Єрмоленко В.О., Шишкін О.Г.
  • ІІ місце - Іщук Богдана (11А) Наукове відділення «Філософії та суспільствознавства» секція «журналістика» науковий керівник Буряк О.С.
  • ІІ місце - Зайченко Марина (11В) Наукове відділення «Філософії та суспільствознавства» секція «Правознавство» науковий керівник Поліщук М.В.
  • ІІ місце - Буряк Анна (11А) Наукове відділення «Хімії та біології» секція «валеологія» науковий керівник Ноздренко Л.В. Шамрай Т.А.
  • ІІ місце - Безнос Юлія (11Б) Наукове відділення «Хімії та біології» секція «медицина» науковий керівник Ноздренко Л.В.
Заохочувальними Грамотами відзначені:
  1. Пілат Катерина (9Б) відділення «Історії» секція «Всесвітня історія» науковий керівник Рубанович Л.О.
  2. Кучеренко Марія (10А) відділення «Історії» секція «Історичне краєзнавство» науковий керівник Шамрай О.Г. Власенко Є.В.
  3. Ратушна Альона (9Б) відділення «Історії» секція «Етнологія» науковий керівник Шамрай О.Г.
  4. Олефіренко Микола (10Б) відділення «Комп’ютерних наук» секція «Технології програмування» науковий керівник Олефіренко Н.М. Ходоровська С.І.
  5. Курганська Анна (9А) відділення «Мовознавство» секція «Англійська мова» науковий керівник Яценко О.М.
  6. Курганська Анна (9А) відділення «Мовознавство» секція «Німецька мова» науковий керівник Олексенко Є.Г.
  7. Мельник Дмитро (9Б) відділення «Наук про Землю» секція «Географія та ландшафтознавство» науковий керівник Рахманіна Т.П.
 
Категория: МАН | Просмотров: 390 | Добавил: kamschool1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Copyright MyCorp © 2016