Результати інтернет-олімпіад ЧОІПОПП - 1 Листопада 2016 - Кам'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1
П`ятниця, 09.12.2016, 21:16
Приветствую Вас Гість | RSS
Главная | Регистрация | Вход
Меню сайта
Разделы новостей
Події [262]
Початкова школа [82]
Методична робота [254]
МАН [52]
Олімпіади [77]
Конкурси [134]
Спорт [145]
Робота з батьками [17]
Школа оновлюється [27]
Профорієнтація [46]
Профілактична робота [63]
Учнівське самоврядування [13]
ЗНО, тестування, моніторинг [60]
Шкільна бібліотека [29]
Профспілка [10]
Наш опрос
Оцените мой сайт
Всього відповідей: 1228
Форма входа
Календарь новостей
«  Листопад 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Поиск
Друзья сайта
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Кам'янська загальноосвітня школа №1
Главная » 2016 » Листопад » 1 » Результати інтернет-олімпіад ЧОІПОПП
Результати інтернет-олімпіад ЧОІПОПП
22:11
Історія (8-11 класи):
Рибчук Юрій(11-Б) - 1 місце серед 153 учасників, запрошено на обласну олімпіаду з історії

Інформаційні технології (10-11 класи):
Мікулін Аркадій (11-Б) - 17 місце серед 96 учасників
Рибчук Юрій (11-Б) - 21 місце серед 96 учасників 
Петраускас Владислава (11-Б) - 78 місце серед 96 учасників

Фізика (8-11 класи):
Рибчук Юрій (11-Б) - 22 місце серед 72 учасників

Астрономія (10-11 класи):
Рибчук Юрій (11-Б) - 6 місце серед 105 учасників

Географія (8-11 класи):
Рибчук Юрій (11-Б) - 10 місце серед 83 учасників
Хричова Вікторія (10-А) - 15 місце серед 153 учасників
Корпачова Світлана (10-А) - 39 місце серед 153 учасників
Кузнєцова Яна (10-А) - 72 місце серед 153 учасників
Ревенко Ольга (10-А) - 81 місце серед 153 учасників
Чернега Софія, Ємець Ольга, Махно Богдан (9) - 53-55 місце серед 150 учасників
Швець Анастасія (9) - 65 місце серед 150 учасників
Ревіенко Віталій (9) - 66 місце серед 150 учасників

Російська мова та зарубіжна література (9-11 класи): -

Правознавство (9-11 класи):
Рибчук Юрій (11-Б) - 6 місце серед 40 учасників

Біологія (8-11 класи):
Рибчук Юрій (11-Б) - 5 місце серед 133 учасників
Хричова Вікторія (10-А) - 17 місце серед 161 учасників
Ємець Ольга (9-Б) - 16 місце серед 179 учасників
Ревенко Віталій (9-Б) - 29 місце серед 179 учасників
Курганський Леонід (9-А) - 108 місце серед 179 учасників
Швець Анастасія (9-Б) - 143 місце серед 179 учасників
Кропива Олександр (8-А) - 17 місце серед 124 учасників

Хімія (7-11 класи):
Рибчук Юрій (11-Б) - 39 місце серед 84 учасників
Махно Богдан (9-Б) - 13 місце серед 114 учасників
Швець Анастасія (9-Б) - 45 місце серед 114 учасників
Шишкіна Анна (9-Б) - 55 місце серед 114 учасників
Ревенко Віталій (9-Б) - 58 місце серед 114 учасників

Математика (7-11 класи):
Рибчук Юрій (11-Б) - 89 місце серед 136 учасників
Мошківська Мирослава (7-В) - 30 місце серед 136 учасників

Українська мова і література (8-11 класи): -

Економіка (9-11 класи): -

Всі результати - на сайті ЧОІПОПП

Категория: Олімпіади | Просмотров: 104 | Добавил: kamschool1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Copyright MyCorp © 2016