Результати районних олімпіад - 30 Листопада 2010 - Кам'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1
Неділя, 11.12.2016, 09:57
Приветствую Вас Гість | RSS
Главная | Регистрация | Вход
Меню сайта
Разделы новостей
Події [262]
Початкова школа [82]
Методична робота [254]
МАН [52]
Олімпіади [77]
Конкурси [134]
Спорт [145]
Робота з батьками [17]
Школа оновлюється [27]
Профорієнтація [46]
Профілактична робота [63]
Учнівське самоврядування [13]
ЗНО, тестування, моніторинг [60]
Шкільна бібліотека [29]
Профспілка [10]
Наш опрос
Оцените мой сайт
Всього відповідей: 1228
Форма входа
Календарь новостей
«  Листопад 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Поиск
Друзья сайта
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Кам'янська загальноосвітня школа №1
Главная » 2010 » Листопад » 30 » Результати районних олімпіад
Результати районних олімпіад
13:22
Результати районної олімпіади з англійської мови:
1 місце - Мишковський Глєб (8-Б), учитель Яценко О.М.
              Мельниченко Тетяна (11-А), учитель Варивода О.В.
2 місце - Нечипорик Анастасія (10-Б), учитель Чернова Р.М.
3 місце - Клименко Мирослава (11-Б), учитель Чернова Р.М.
 
Результати районної олімпіади з німецької мови:
1 місце - Бондарь Інна (10-Г), учитель Петрова А.Л.
2 місце - Варивода Катерина (10-Г), учитель Петрова А.Л.
 
Оголошено результати районної олімпіади з правознавства. Приємно, що учні нашої школи зайняли призові місця:
1 місце - Мельниченко Тетяна (11-А), учитель Рубанович Л.О.
              Петренко Анастасія (10-Б), учитель Шрамко Л.С.
2 місце - Гусар Наталія (11-А), учитель Рубанович Л.О.
3 місце - Іваненко Вадим (10-В), учитель Рибалка М.Д.
              Мартинюк Ольга (10-Б), учитель Шрамко Л.С.
              Іщук Богдана (9-А), учитель Шрамко Л.С.
 
Також є призові місця в районній олімпіаді з географії:
1 місце - Вінічук Тетяна (9-Г), учитель Рахманіна Т.П.
              Волошин Юлія (7-Б), учитель Рахманіна Т.П.
2 місце - Петренко Анастасія (10-Б), учитель Рахманіна Т.П.
              Чумаченко Інна (7-Б), учитель Рахманіна Т.П.
3 місце - Шабанова Наталія (11-Б), учитель Рахманіна Т.П.
Молодці! Фото 1, 2
 
Результати районної олімпіади з російської мови:
1 місце - Чижик Катерина (10-В), учитель Крамська Т.К.
2 місце - Могутов Олександр (10-В), учитель Крамська Т.К.
              Коваленко Анна (10-В),  учитель Крамська Т.К.
3 місце - Іваненко Вадим (10-В), учитель Крамська Т.К.
              Кучеренко Марія (8-А), учитель Симоненко О.А.
 
Результати районної олімпіади з історії:
1 місце - Чижик Катя (10-В), учитель Рибалка М.Д.
              Кузьменко Анастасія (11-А), учитель Рубанович Л.О.
2 місце - Нечипорик Анастасія (10-Б), учитель Шрамко Л.С.
              Шабанова Наталія (11-Б), учитель Рубанович Л.О.
3 місце - Алексєєнко Віталіна (11-А), учитель Рубанович Л.О.
Просмотров: 395 | Добавил: kamschool1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Copyright MyCorp © 2016