Результати районної олімпіади з математики - 13 Листопада 2012 - Кам'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1
Вівторок, 06.12.2016, 21:47
Приветствую Вас Гість | RSS
Главная | Регистрация | Вход
Меню сайта
Разделы новостей
Події [261]
Початкова школа [82]
Методична робота [254]
МАН [52]
Олімпіади [77]
Конкурси [133]
Спорт [145]
Робота з батьками [17]
Школа оновлюється [27]
Профорієнтація [46]
Профілактична робота [63]
Учнівське самоврядування [13]
ЗНО, тестування, моніторинг [59]
Шкільна бібліотека [29]
Профспілка [10]
Наш опрос
Оцените мой сайт
Всього відповідей: 1228
Форма входа
Календарь новостей
«  Листопад 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Поиск
Друзья сайта
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Кам'янська загальноосвітня школа №1
Главная » 2012 » Листопад » 13 » Результати районної олімпіади з математики
Результати районної олімпіади з математики
14:28
11 листопада на базі Кам’янської школи №1 проводився ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з математики. У випробуваннях взяли участь 83 учні 6-11 класів із 17 навчальних закладів району.
До складу журі увійшли вчителі математики нашої школи Гончарик О.Ф. та Ходоровська С.І.
Результати участі учнів нашої школи у олімпіаді такі:
6 клас
Скапець Анна (вчитель Дорофєєва О.М.) - ІІ місце, 17 балів
Ревенко Ольга (вчитель Дорофєєва О.М.) -15 балів
Зубко Олексій (вчитель Дорофєєва О.М.) - 11 балів
Моцар Аліна (вчитель Гончарик О.Ф.) - 1 бал
7 клас
Белих Роман (вчитель Ходоровська С.І.) – ІІ місце, 14 балів 
Летучий Денис (вчитель Ходоровська С.І.) - ІІІ місце,  12 балів
Волошин Богдан (вчитель Дорофєєва О.М.) - 10 балів
Денисенко Вікторія (вчитель Дорофєєва О.М.) - 9 балів
Дорошко Денис (вчитель Ходоровська С.І.) - 6 балів
8 клас
Мамедов Богдан (вчитель Дорофєєва О.М.) - І місце, 16 балів
Білик Ярослав (вчитель Ходоровська С.І.) - 7 балів
9 клас
І місце - не присуджено
Чумаченко Інна (вчитель Ходоровська С.І.) – ІІ місце, 13 балів
Позивайло Максим (вчитель Ходоровська С.І.) – 10 балів
Ратушна Альона (вчитель Ходоровська С.І.) – 9 балів
Береза Ярослав (вчитель Дорофєєва О.М.) - 8 балів
Анісімова Анастасія (вчитель Таран Л.Б.) - 7 балів 
10 клас
І і ІІ місце - не присуджено
Апілат Каріна (вчитель Одринська Л.В.) - ІІІ місце, 12 балів
Мишковський Глєб (вчитель Ходоровська С.І.) - 6 балів
Мозговий Сергій (вчитель Ходоровська С.І.) - 4 бали
11 класи
А от серед одинадцятикласників, нажаль, переможців не виявилось.
Коваленко Вікторія (вчитель Одринська Л.В.) - 2 бали
 
Отже, захищати честь району на обласному етапі будуть учні нашої школи Белих Роман (7 клас) та Чумаченко Інна (9-Б клас)
Категория: Олімпіади | Просмотров: 499 | Добавил: kamschool1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Copyright MyCorp © 2016