Середа, 26.07.2017, 08:43
Приветствую Вас Гість | RSS
Главная | Регистрация | Вход
Меню сайта
Разделы новостей
Події [292]
Початкова школа [89]
Методична робота [272]
МАН [56]
Олімпіади [83]
Конкурси [153]
Спорт [156]
Робота з батьками [17]
Школа оновлюється [27]
Профорієнтація [50]
Профілактична робота [72]
Учнівське самоврядування [13]
ЗНО, тестування, моніторинг [70]
Шкільна бібліотека [31]
Профспілка [10]
Наш опрос
Оцените мой сайт
Всього відповідей: 1249
Форма входа
Календарь новостей
«  Липень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Поиск
Друзья сайта
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Кам'янська загальноосвітня школа №1
Главная » Спорт
1 2 3 ... 7 8 »
19 травня 2017 року відбулися обласні змагання "Старти надій" серед учнів 7-х класів. Учні нашої школ захищали честь Кам'янського району.
Показавши відмінний результат в нашій групі - І місце, в загальному заліку вибороли IV місце після команд м.Сміла (І місце), Черкаси (ІІ місце) і м.Городище (ІІІ місце).
До змагань команду готував тренер Батланов С.М.
Категория: Спорт | Просмотров: 10 | Дата: 21.05.2017 | Комментарии (0)

28 квітня 2017 року відбулися районні змагання з легкої атлетики. Наші учні взяли активну участь і досягли таких переможних результатів:
  • Манштейн Анастасія (6-В) - біг 100 м - І місце, біг 200 м - 2 місце
  • Потоцька Юлія (8-Б) - біг 800 м - 3 місце
  • Рубаненко Юлія (7-Б) - біг 400 м - 2 місце, стрибки у довжину - 3 місце
  • Ратушна Анастасія (11-В) - штовхання ядра - 1 місце
  • Кулинченко Петро (11-Б) - штовхання ядра - 1 місце, стрибки у довжину - 3 місце
  • Шкворець Микола (8-В) - біг 400 м - 2 місце
  • Коваленко Андрій (11-В) - біг 1500 м - 2 місце, біг 200 м - 3 місце
У змагання також взяли активну участь Чайковська Олена (8-В), Туз Катерина (8-В), П'явка Назар (8-В).
В командному заліку ми зайняли 2 місце в І групі.
Тренер - Батланов С.М.
Категория: Спорт | Просмотров: 13 | Дата: 28.04.2017 | Комментарии (0)

18 березня 2017 року відбулися обласні зональні змагання з баскетболу серед дівчат.
У складі команди Кам'янського району виступили наші спортсменки: Рогозінська Валерія, Ратушна Анастасія, Кравченко Наталія, Чайковська Олена, Замогильна Альона, Геріх Діана. Тренер - Батланов С.М.
У фінальній грі наші дівчата дали бій команді м.Сміла з результатом 32 : 37.
Таблиця результатів виглядає так:
1 місце - м.Сміла
2 місце - Кам'янський район
3 місце - Смілянський район
4 місце - ТГ Білозір'я
5 місце - Чигиринський район
Категория: Спорт | Просмотров: 20 | Дата: 18.03.2017 | Комментарии (0)

2 березня 2017 року учитель фізкультури Батланов С.М. організував товариську гру з баскетболу серед дівчат присвячену 8 березня.
Збірна 8-х класів зіграла в нічию 16 : 16 основний час зі збірною 7-х класів. На честь свята овертайм не грали.
Команда 8-х класів: Чайковська О., Туз К., Кравченко Н., Бокша А., Мішина К., Потоцька Ю.
Команда 6-7 класів: Геріх Д., Замогильна А., Рубаненко Ю., Погоріла К., Єршова Д., Билина І., Вікторук Т., Галайда Є.
Після гри обидві команди приймали привітання від тренера команди Батланова С.М., чаювали з тортами.
Категория: Спорт | Просмотров: 27 | Дата: 02.03.2017 | Комментарии (0)

26 лютого 2017 року відбулися змагання відкритої першості школи з настільного тенісу.
Переможці змагань серед 5-8 класів:
     1 місце - Черниш Назарій
     2 місце - Зелений Владислав
     3 місце - Телепанич Станіслав
Переможці змагань серед 9-11 класів:
     1 місце -Гордієнко Анастасія
     2 місце - Махинько Флоріан
     3 місце - Цьома Сергій
Змагання організував вчитель фізкультури Шляхтов В.М.
Категория: Спорт | Просмотров: 15 | Дата: 26.02.2017 | Комментарии (0)

21 лютого 2017 року відбувся матч між збірною 8-х класів і збірною 9-х класів з футзалу. Перемогла збірна 8-х класів з рахунком 18 : 13.
Змагання організував вчитель фізкультури Шляхтов В.М.
Категория: Спорт | Просмотров: 19 | Дата: 25.02.2017 | Комментарии (0)

2 лютого 2017 року відбулася фінальна зустріч першості школи з баскетболу серед юнаків 7-8 класів.
Переможці змагань:
І місце - 8-А клас
ІІ місце - 8-В клас
ІІІ місце - 7-А клас.
Відповідальний за проведення змагань - Батланов С.М.
Категория: Спорт | Просмотров: 18 | Дата: 02.02.2017 | Комментарии (0)

20 січня 2017 року відбулися змагання Чемпіонату Кам'янського району з баскетболу серед школярів по 1 групі.

Команда дівчат і хлопців впевнено вибороли І місця та стали чемпіонами Кам'янського району.

Склад команди дівчат: Рогозінська Валерія, Ратушна Анастасія, Кравченко Наталія, Чайковська Олена, Геріх Діана, Замогильна Альона, Халудрова Анастасія, Єршова Діана, Галайда Єлизавета, Вікторук тетяна, Васюра Вячеслава.

Склад команди хлопців: Олексенко Богдан, Зелений Владислав, Окул Ахмет, Шевченко Денис, Грушка Ілля, Снігур Максим, Римар Руслан, Молоков Вадим, Монзуль Владислав, Кам'янецький Іван, Бичек Олександр, Батланов Давід.

Тренер: Батланов Сергій Михайлович. 

Категория: Спорт | Просмотров: 29 | Дата: 20.01.2017 | Комментарии (0)

9 грудня 20165 року відбулися районні змагання з волейболу по І групі в залік районної спартакіади школярів.
Команда дівчат нашої школи впевнено вибороли І місце.
Склад команди: Соболь Анна, Ємець Ольга, Рой Анна, Туз Катерина, Мішина Катерина, Гвоздик Софія, Манштейн Анастасія.
Команда хлопців зайняла лише ІІІ місце, але ця команда молода і перспективна.
Склад команди: Кожедуб Ярослав, П'явка Назар, П'явка Богдан, Курганський Леонід, Шпак Олег, Окул Ахмет, Шевченко Денис, Зелений Владислав.
Тренеи: Шляхтов В.М., Батланов С.М.
Категория: Спорт | Просмотров: 30 | Дата: 13.12.2016 | Комментарии (0)

10 грудня 2016 року відбувся районний турнір з баскетболу серед юнаків присвячений Дню Збройних Сил України, в якому брали участь хлопці Кам'янської ЗОШ №1, еколого-економічного ліцею, збірна дівчат району.
За підсумками ігр місця розподілилися так:
І місце - хлопці Кам'янської ЗОШ №1
ІІ місце - хлопці еколого-економічного ліцею
ІІІ місце - дівчата збірна району.
Організатор турніру - Батланов С.М.

Категория: Спорт | Просмотров: 26 | Дата: 11.12.2016 | Комментарии (0)

30 листопада 2016 року вчителі фізкультури Батланов С.М. і Клименко О.В. провели шкільний турнір з футзалу серед 5-х класів.
Результати:
І місце - 5-Б клас
ІІ місце - 5-В клас
ІІІ місце - 5-А клас
Категория: Спорт | Просмотров: 38 | Дата: 03.12.2016 | Комментарии (0)

28 жовтня 2016 року на базі нашої школи проводились змагання з шахів, шашок , настільного тенісу в залік Спартакіади школярів серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Кам'янського району.
По І групі учні нашої школи досягли таких результатів:
  • настільний теніс - І місце, склад команди: Махинько Флоріан (10-Б), Цьома Сергій (7-Б), Гордієнко Анастасія (10-Б)
  • шахи - І місце, склад команди: Юрик Ростислав (6-В), Гордієнко Анастасія (10-В)
  • шашки - І місце, склад команди: Черниш Назарій (8-А), Швагер Вікторія (8-Б)
До змагань учнів підготували тренери Батланов С.М., Хоменко К.О., Шляхтов В.М.
Категория: Спорт | Просмотров: 53 | Дата: 29.10.2016 | Комментарии (0)

7 вересня 2016 року був проведений олімпійський урок "Ріо-2016". Про підсумки виступу олімпійської команди України говорили учні 7-А, 7-В, 8-А класів разом з учителем фізичної культури Батлановим С.М.
Спортивні змагання в рамках олімпійського тижня у школі відбулися між 6-А, 6-Б та 7-А, 7-В класами. У програмі: біг 30 м, метання малого м'яча на дальність, стрибки у довжину з місця. Перемогла дружба і гарний настрій!
Категория: Спорт | Просмотров: 48 | Дата: 09.09.2016 | Комментарии (0)

Команда Кам’янського району взяла участь у обласних дитячих спортивних іграх серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів «Старти надій», які відбулися 13 травня 2016 року в м. Городище. У загальному заліку вибороли 3 місце, а у своїй 3 підгрупі - 1 місце.

Приємно, що з 16 учасників команди району – 10 учнів нашої школи: Шкворець Микола, Бордюг Дмитро, Туз Катерина, Потоцька Юлія, Рой Анна, Шевченко Денис, Семирог Станіслав, Юрик Владислав, Римар Руслан, Прокопчук Віталій.

Вітаємо і переможців у особистому заліку:

Туз Катя – 1 місце, метання

Рой Анна – 2 місце, метання

Шевченко Денис – 2 місце, метання

Категория: Спорт | Просмотров: 100 | Дата: 14.05.2016 | Комментарии (0)

26 лютого 2016 року відбулися змагання чемпіонату Кам'янського району з баскетболу серед команд загальноосвітніх закладів.
Вітаємо з перемогою:
                                     дівчата - І місце
                                       юнаки - І місце.
Склад команди дівчат: 
Ратушна А. (10-В), Рогозінська В. (10-В), Канюка Т. (10-В), Чернишенко Д. (11-Б), Чайковська О. (7-В), Кравченко Н. (7-В), Замогильна А. (6-А), Халудрова А. (6-А), Билина І. (5-Б), Вікторук Т. (5-Б), Гордієнко В. (5-Б)
Склад команди юнаків:
Снігур М. (7-Б), Грушка Ів. (7-А), Грушка Іл. (7-А), Зелений В. (7-А), Шевченко Д. (7-А), Окул А. (7-А), Кам'янецький І. (7-А), Монзуль В. (6-А), Дишлевий Є. (11-А), Сойніков О. (11-А), Олексенко Б. (10-Б), Шпунт В. (10-Б).
Тренер: Батланов Сергій Михаійлович - учитель фізкультури.


 
Категория: Спорт | Просмотров: 103 | Дата: 26.02.2016 | Комментарии (0)

13 лютого 2016 року на базі нашої школи проходили змагання першості Кам'янського району з волейболу серед загальноосвітніх закладів. У змаганнях взяли участь 4 команди дівчат і 4 команди хлопців.
Вітаємо волейбольні команди нашої школи з призовими місцями:
хлопці - 3 місце
дівчата - 1 місце.
Тренер - учитель фізкультури Шляхтов В.М.

Категория: Спорт | Просмотров: 81 | Дата: 13.02.2016 | Комментарии (0)

5 грудня 2015 року на базі нашої школи проводився районний турнір з баскетболу серед юнаків присвячений Дню Збройних Сил України.
В результаті матчевих зустрічей місця розподілилися так:
1 місце - юнаки Кам'янської ЗОШ №1
2 місце - збірна дівчат Кам'янського району
3 місце - юнаки Кам'янської ЗОШ №2
4 місце - юнаки еколого-економічного ліцею
5 місце - юнаки Ребедайлівської ЗОШ
Тренер - Батланов С.М.
Категория: Спорт | Просмотров: 115 | Дата: 08.12.2015 | Комментарии (0)

30 жовтня 2015 року на базі нашої школи проводились районні змагання з шахів, шашок, настільного тенісу серед школярів. 
Всі три команди за видами спорту вибороли абсолютну перемогу - всі І місця.
Вітаємо:
І місце - команда з шахів: Василенко Ігнат (8-А), Гордієнко Анастасія (9-Б)
І місце - команда з шашок: Черниш Назарій (7-А), Ревенко Ольга (9-А)
І місце - команда з настільного тенісу: Дишлевий Євгеній (11-А), Зубко Олексій (9-А), Гордієнко Анастасія (9-Б)
Категория: Спорт | Просмотров: 130 | Дата: 02.11.2015 | Комментарии (0)

17 жовтня 2015 року в місті Звенигородка відбулася матчова зустріч між командами Кам'янської ЗОШ №1 та збірної м.Звенигородки серед юнаків 2003-2004 року народження.
Наші хлопці продемонстрували фізичну витривалість та добру технічну підготовку і перемогли з рахунком 67 : 45.
Склад команди: Грушка Іван (7-А), Грушка Ілля (7-А), Шевченко Денис (7-А), Зелений Владислав (7-А), Римар Руслан (7-Б), Снігур Максим (7-Б), Монзуль Владислав (6-А), Кам'янецький Іван (6-А), Батланов Давід (4 клас).
Тренер - Батланов Сергій Михайлович
Категория: Спорт | Просмотров: 172 | Дата: 20.10.2015 | Комментарии (0)

Copyright MyCorp © 2017