Вівторок, 21.11.2017, 21:31
Приветствую Вас Гість | RSS
Главная | Регистрация | Вход
Меню сайта
Разделы новостей
Події [296]
Початкова школа [90]
Методична робота [281]
МАН [57]
Олімпіади [88]
Конкурси [159]
Спорт [157]
Робота з батьками [17]
Школа оновлюється [28]
Профорієнтація [50]
Профілактична робота [79]
Учнівське самоврядування [13]
ЗНО, тестування, моніторинг [70]
Шкільна бібліотека [31]
Профспілка [10]
Наш опрос
Оцените мой сайт
Всього відповідей: 1259
Форма входа
Календарь новостей
«  Червень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Поиск
Друзья сайта
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Кам'янська загальноосвітня школа №1
Главная » 2017 » Червень » 20 » Свято обдарованості
Свято обдарованості
20:25

20.06.2017 року о 10.00 год. в приміщенні Кам’янської музичної школи відбулося свято обдарованості - нагородження переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України і вчителів, які підготували учнів-переможців.

Під час святкового заходу було відзначено учнів і вчителів нашої школи:

Прізвище, імя учня

Клас

Перемоги

 2016-2017 н.р.

ПІБ вчителя, що підготував

1.  

Чернега Софія Олександрівна

9-Б

українська мова – олімпіада, ІІІ місце

Савова Р.І.

2.  

Ємець Ольга Вадимівна

9-Б

англійська мова- олімпіада, ІІІ місце

Волошин В.А.

3.  

Ревенко Ольга Сергіївна

10-А

географія – олімпіада, ІІ місце

Рахманіна Т.П.

4.  

Ревенко Ольга Сергіївна

10-А

географія (гідрологія) ІІ етап МАН - І місце;

ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу МАН – ІІІ місце

Рахманіна Т.П.

Могилка А.П.

5.  

Ревенко Ольга Сергіївна

10-А

Світова література - МАН, ІІ місце

Симоненко О.А.

6.  

Рибчук Юрій Миколайович

 

МАН

Ноздренко Л.В.

Шамрай Т.А.

7.  

Рибчук Юрій Миколайович

11-Б

екологія – олімпіада, ІІІ місце

Ноздренко Л.В.

8.  

Рибчук Юрій Миколайович

11-Б

біологія – олімпіада, ІІІ місце

Ноздренко Л.В.

9.  

Хричова Вікторія Сергіївна

10-А

біологія (медицина) МАН – ІІІ місце

Ноздренко Л.В.

Шамрай Т.А.

10.                

Курганський Леонід Сергійович

9-А

історія України (Теологія, релігієзнавство та історія релігії) МАН - ІІІ місце

Рибалка М.Д.

Могилка А.П.

11.                

Корпачова Світлана Володимирівна

10-А

історія України (всесвітня історія) МАН – ІІ місце

Рубанович Л.О.

12.                

Ткаченко Олена Сергіївна

11-В

історія України (правознавство) МАН – ІІ місце

Поліщук М.В.

13.                

Ревенко Віталій Андрійович

9-Б

історія України (філософія) МАН – ІІІ місце

Поліщук М.В.

Шамрай О.Г.

Фото

Просмотров: 75 | Добавил: kamschool1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Copyright MyCorp © 2017