Таланти багатодітної родини - 20 Березня 2013 - Кам'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1
П`ятниця, 02.12.2016, 19:59
Приветствую Вас Гість | RSS
Главная | Регистрация | Вход
Меню сайта
Разделы новостей
Події [261]
Початкова школа [82]
Методична робота [253]
МАН [52]
Олімпіади [77]
Конкурси [133]
Спорт [145]
Робота з батьками [17]
Школа оновлюється [27]
Профорієнтація [46]
Профілактична робота [62]
Учнівське самоврядування [13]
ЗНО, тестування, моніторинг [59]
Шкільна бібліотека [29]
Профспілка [10]
Наш опрос
Оцените мой сайт
Всього відповідей: 1227
Форма входа
Календарь новостей
«  Березень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Поиск
Друзья сайта
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Кам'янська загальноосвітня школа №1
Главная » 2013 » Березень » 20 » Таланти багатодітної родини
Таланти багатодітної родини
22:59
     Районний етап обласного фестивалю - конкурсу „Таланти багатодітної родини” – це відкритий мистецький захід, який присвячений 199-ій річниці від дня народження Т.Г.Шевченка. 
      Фестиваль проводиться щорічно і демонструє кращі зразки дитячої творчості в галузі національної культури та мистецтва.
      Мета Фестивалю – відродження та популяризація культурних та моральних цінностей сім’ї, відродження та збереження народних, родинних традицій та історичної спадщини, залучення органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадськості до вирішення проблем багатодітних сімей.
     Сьогодні на базі нашої школи пройшов фестиваль. Учні нашої школи брали участь діти та зайняли призові місця: Фото 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16
у номінації вокальне мистецтво:
     ІІ місце - Ситник Євгенія (5Б) та Ситник Анастасія (4В)
     ІІІ місце – Мошківська Мирослава (3В)
у номінації музичне виконання
     І місце – Кравець Владислав (6Б)
     ІІ місце – П’явка Назарій (4В)
     ІІ місце – П’явка Богдан (4В)
у номінації художнє та авторське виконання
     ІІІ місце – Касян Денис (6В)
у номінації образотворче мистецтво
      ІІІ місце – Мікулін Аркадій (7Б)
у номінації декоративно-прикладне мистецтво
      ІІІ місце – Токаренко Сніжана (7Б)
      Переможці конкурсу були нагороджені грамотами та призами.
     Нагороджено подякою та солодощами лауреатів фестивалю: Яковенко Вікторія (5А), Гурімська Марія (5А), Зімнохо Ірина (5А), Бокша Анна (4А), Погоріла Ангеліна (5Б), Мальований Ілля (4А), Лисенко Андрій (4А), Каданов Валентин (3В).
     Фото 1, 2, 3, 4, 5
Категория: Конкурси | Просмотров: 246 | Добавил: kamschool1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Copyright MyCorp © 2016