Вітаємо переможців та призерів обласних змагань з шахів та шашок - 25 Листопада 2014 - Кам'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1
Вівторок, 06.12.2016, 21:50
Приветствую Вас Гість | RSS
Главная | Регистрация | Вход
Меню сайта
Разделы новостей
Події [261]
Початкова школа [82]
Методична робота [254]
МАН [52]
Олімпіади [77]
Конкурси [133]
Спорт [145]
Робота з батьками [17]
Школа оновлюється [27]
Профорієнтація [46]
Профілактична робота [63]
Учнівське самоврядування [13]
ЗНО, тестування, моніторинг [59]
Шкільна бібліотека [29]
Профспілка [10]
Наш опрос
Оцените мой сайт
Всього відповідей: 1228
Форма входа
Календарь новостей
«  Листопад 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Поиск
Друзья сайта
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Кам'янська загальноосвітня школа №1
Главная » 2014 » Листопад » 25 » Вітаємо переможців та призерів обласних змагань з шахів та шашок
Вітаємо переможців та призерів обласних змагань з шахів та шашок
20:40
За матеріалами сайту Кам'янського РМК
     Черкаське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України 22 листопада 2014 року в м. Кам’янка на базі Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбулися змагання з шахів та шашок за програмою ХХІ обласних комплексних навчально-виховних заходів серед школярів у 2014 році.
     В змаганнях взяли участь 3 міста і 14 районів Черкаської області - всього 54 учасники.
    Учасники змагань з шашок серед дівчат: Лушпіган Даша (Кам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1), Матюшкіна Даша (Кам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1), Дяченко Юлія (Жаботинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів).
     Переможцями та призерами з шашок серед юнаків стали: І місце – Клочанка Назар ( Жаботинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів).
     Переможцями та призерами з шахів серед дівчат стали:
ІІ місце – Гордієнко Анастасія (Кам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1).
     Переможцями та призерами з шахів серед юнаків стали: І місце – Єрмаченко Владислав (Кам’янський еколого-економічний ліцей). ІІ місце - Костенко Олег (Кам’янський еколого-економічний ліцей). Команда кам’янчан посіла І місце у загальному заліку.
Категория: Спорт | Просмотров: 202 | Добавил: kamschool1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Copyright MyCorp © 2016